Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.
Aistra savo klientams atveria kelią į sveiką ir malonų seksualinį gyvenimą, kuriame negalioja jokie TABU. Norime, kad Jūs savo gyvenimą gyventumėte ne tik maloniai, bet ir sveikai, taip skatindami atverti savo fantazijos lobynus, kuriuose sukasi pačios nerealiausios svajonės, prie kurių išsipildymo prisidėsime ir mes – didžiausia erotinių prekių parduotuvė Lietuvoje. Aistra – populiariausi, mėgstamiausi ir didžiausią malonumą suteikiantys sekso reikmenys ir įvairios erotikos prekės.

Savo klientų patogumui pristatome  elektroninę Aistra parduotuvę, kuri siūlo didžiausią erotinių prekių asortimentą, greitą pristatymą, atsiskaitymų įvairovę bei užtikrintą konfidencialumą.

Aistra parduotuvių asortimente rasite ne tik tradicines sekso prekes, bet ir seksualinės sveikatos prekes, kurios padės išspręsti tiek vyrus, tiek moteris kankinančias ir  intymias akimirkas gadinančias problemas - menką ar per didelį seksualinį susijaudinimą, priešlaikinę ejakuliaciją, potencijos ar lytinio potraukio sutrikimus. Taip pat padėsime pasiruošti meilės nakčiai ir nustebinti savo antrąją pusę seksualiu bei kokybišku apatiniu trikotažu ir intymiais aksesuarais. Bėdoje nepaliksime ir mergvakarių ar bernvakarių dalyvių, kurie mūsų parduotuvėse tikrai ras tai, kas taps jų šventės vinimi.

Parduotuvė Intymių prekių parduotuvės Aistra įsikūrusios 5 didžiausiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Lietuvoje esame lyderiai – turime net 11 parduotuvių ir toliau žadame plėsti savo parduotuvių tinklą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Mūsų parduotuvėse dirba malonios ir žavios pardavėjos-konsultantės, kurios Jums patars ir padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančias prekes.

Kas lemia Aistros parduotuvių tinklo spartų augimą ir  ypatingai didelį pirkėjų palankumą?

· Išskirtinis žinomų interjero dizainerių sukurtas jaukus ir novatoriškas parduotuvių dizainas;
· Erotinių prekių gausa ir įvairovė;
· Nuolatinis asortimento atnaujinimas bei pritaikymas klientų poreikiams;
· Prekių ir paslaugų patikima kokybė bei optimali kaina;
· Lanksti nuolaidų ir akcijų sistema;
· Pardavėjų – konsultančių paslaugumas bei nepriekaištingas aptarnavimas;
· Griežta klientų privatumo ir anonimiškumo politika.

Parduotuvių Aistra sekso prekių pasirinkimas patenkins pačias drąsiausias Jūsų fantazijas, o prieinamos kainos suteiks galimybę dažniau palepinti save ir savo partnerį (-ę) naujais pojūčiais. Nuolat pildome prekių asortimentą naujausiomis žymiausių pasaulio gamintojų kolekcijomis:

  • Erotinės prekės vyrams – kad vyrai galėtų pasimėgauti seksu, patirti kokybišką lytinę sueitį ir jaustis patenkinti. Vyrų aistrą sustiprinti padeda tokios erotinės prekės kaip feromonai, masturbatoriai, penio pompos, penio žiedai, antgaliai ir movos, priemonės ilgesniam aktui ar erekcijai, sekso lėlės.
  • Erotinės prekės moterims – kad moterys būtų laimingos ir patenkintos, jos turi gyventi meilėje. Aistrą sustiprinti padeda tokios erotikos prekės kaip vibratoriai, feromonai, afrodiziakai, stangrios vaginos priemonės, kamuoliukai, dirbtiniai falai, stimuliatoriai, geliai klitoriui, lubrikantai.
  • Erotinės prekės poroms – kad meilės žaidimai būtų įsimintini ir fantazijos išpildytos, kartais naudinga pasitelkti įvairius sekso reikmenis ar žaislus. Lubrikantai, vibro žiedai, porų vibratoriai, analiniai žaislai, kūno tapybos ar ero masažo priemonės – tai, kas puikiai tinka aistringoms poroms.
  • Individualūs užsakymai – jei turite fantazijų, norų ir poreikių, kurių Aistra asortimente esančios intymios prekės negali patenkinti, įvykdysime individualius užsakymus. Bendradarbiaujame su žymiausiais ir rinkoje pripažintais Europos tiekėjais bei gamintojais, todėl išpildome bet kokį savo kliento norą: sekso žaisliukai, jų priedai ir aksesuarai, sekso lėlės, lateksiniai BDSM drabužiai, apatinis trikotažas ir dar daugiau!
Aistra – sekso reikmenų, erotinių prekių parduotuvė, kurioje tik kokybiškos ir laiko patikrintos prekės suaugusiems. Padidinkite savo malonumą lovoje, išnaudodami siūlomus erotinių prekių pasirinkimus. Savo ruožtu Aistra komanda užtikrina aukštą sekso prekių kokybę, paprastą ir greitą pristatymą, sklandų prekių grąžinimą (jei prekės būtų defektuotos ir netinkamos) bei optimaliausią kainą rinkoje. Aistra – prekės, garantuojančios neužmirštamą pažintį su erotiniu gyvenimu, kuriame nėra rutinos ir nuobodulio!

Dirbame ir dirbsime taip, kad mūsų pirkėjai visada grįžtų, atsivesdami ir kitus bei toliau sieksime būti geresniais už geriausius!