Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

AZIMEX Menhancer 150 maisto papildas vyrams 2 tab.

Ypač veiksmingas, mažai šalutinių požymių turintis maisto papildas vyrams, skirtas stiprinti potenciją
Prekės kodas: 0504030202
14,90 €
  Prekės kaina priklauso nuo perkamo kiekio:
   1 vnt.  -  reguliari kaina
  2 vnt.  - 15% nuolaida
  3 vnt.  -  20% nuolaida
  4 vnt.
 -  25% nuolaida
≥5 vnt.
 - 30% nuolaida
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
Azimex yra vienas galingiausių ir efektyviausių naujos kartos maisto papildų rinkoje, padidinančių seksualinį pajėgumą ir skatinančių varpos erekciją. Savo veiksmingumu šis maisto papildas dažnai sulyginamas su plačiai žinomąja Viagra ar Aistra klientų ypač mėgiamais PowerTabs. Suvartojus papildo dozę, efektas pajuntamas pusvalandžio bėgyje ir trunka iki 24 valandų - viena tabletė užtikrina vienos paros seksualinį pajėgumą, neprarandant seksualinių santykių spontaniškumo galimybės. Nuolatinis Azimex vartojimas užtikrina ilgalaikį seksualinio pajėgumo bei seksualinio gyvenimo pagerėjimą.

Palyginimas su PowerTabs
Sprendžiant iš Aistra klientų atsiliepimų, Azimex neturi arba turi ženkliai mažesnius šalutinius poveikius, palyginus su PowerTabs (galvos skausmas, svaigimas, širdies rimto sutrikimai). Veiksmingumą įvardina tokį pat arba labai panašų į PowerTabs.

Kuo skiriasi auksinis Azimex nuo juodo Azimex?
Juodas Azimex yra silpesnis už auksinį Azimex.

Vartojimas:
Gerti 1 kapsulę, užgeriant stikline vandens, likus 30-60 min. iki lytinio akto. Efektui ar šalutiniams efektams esant per stipriems, rekomenduojama naudoti pusę kapsulės.

Įspėjimai:
- Maisto papildo veiksmingumas kiekvienam vartotojui gali varijuoti, priklausomai nuo organizmo ypatybių;
- Prieš vartojant šį maisto papildą, būtina pasitarti su gydytoju, jei Jus kankina aukštas kraujo spaudimas, širdies ar skydliaukės ligos, diabetas, prostatos padidėjimas arba jei vartojate kitus receptinius vaistus;
- Neviršyti rekomenduojamos paros normos (1 kapsulė);
- Šis maisto papildas nėra maisto pakaitalas;
- Nerekomenduojama vartoti kartu su riebiu maistu (uždelsia papildo suveikimą);
- Laikyti vaikams nepasiekiamoje, vėsioje ir sausoje vietoje.