LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Dilatoriai

Penio kaištis (dilatorius) - specialus įrankis, skirtas stimuliuoti varpą, suteikiant itin malonius pojūčius šlaplei. Dažniausiai šis žaislas naudojamas BDSM, šlapimo ir spermos sulaikymo žaidimams.

Dilatoriai gaminami iš aukštos kokybės silikono arba nerūdijančio plieno, todėl jų paviršius švelnus kaip šilkas, malonus liesti ir visiškai saugus naudoti, pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Skirtingo dydžio penio kaiščiai tinka tiek pradedantiems, tiek pažengusiems meilės žaidėjams. Trokštantiems paįvairinti meilės žaidimus ir seksualinį gyvenimą, mėgstantiems intensyvesnius ir aštresnius pojūčius sekso metu bei neatsispiriantiems BDSM užsiėmimams, yra sukurti ypatingi fetišo rinkiniai – penio kaištis (dilatorius). 

Penio kaištis – didelės jėgos ir malonumo derinys lovoje

Dilatoriai greitai įšyla ir prisitaiko prie žmogaus kūno temperatūros, suteikdami dar didesnį malonumą. Jie turėtų būti naudojami su lubrikantu, o po meilės žaidimų kruopščiai nuplauti ir nuvalyti. Jei šis sekso žaislas bus naudojamas tinkamai – jo nauda bus garantuota.
  • Stipresnis orgazmas. Dilatoriai suaktyvina šlaplės pojūčius, jei yra švelniai ir iš lėto įstumiami į penį. Lytiniuose organuose yra daugybė nervų galūnėlių, todėl jas stimuliuojant patiriamas daug didesnis susijaudinimas. Su šiuo sekso žaislu pojūčiai daug intensyvesni, o malonumas – didesnis.
  • Tiesioginis prostatos stimuliavimas. Naudojant ilgesnį penio kaištį, galima tiesiogiai liesti prostatą ir ją stimuliuoti. Vyrams patinka tokie sekso žaidimai dėl to, kad jų metu stipriai stimuliuojama jų prostata. Stimuliuojant prostatą, orgazmas būna galingesnis ir malonesnis, o pasitenkinimas jaučiamas visu kūnu!
  • Stipresnė erekcija. Penio kaištis gali padėti peniui tapti ir stangresniam, ir didesniam. Penio kaištis stimuliuoja varpą iš vidaus – kuo daugiau stimuliuojama, tuo stipresni pojūčiai, ypač naudojant iš skirtingų medžiagų pagamintus dilatorius. Šiuos kaiščius galima palikti ir sekso metu, bet šiuo atveju reikėtų būti itin atsargiems.
  • Pagerėję santykiai ir įdomesnis seksualinis gyvenimas. Kai užmezgate rimtus santykius, seksas su tuo pačiu asmeniu tampa rutina. Kad taip nenutiktų, reikėtų pasitelkti sekso žaislus ir vaidmenų žaidimus lovoje. Penio kaištis gali būti puikus seksualinio gyvenimo priedas ir paįvairinti meilės naktis. Poroms patinka šis žaisliukas, nes suteikia naujų potyrių ir seksą paverčia neužmirštamu.