LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

EGZO vidutinis stimuliuojantis prezervatyvas Jolly Roger 1 vnt.

Išskirtiniai faktūriniai prezervatyvai su stimuliuojančiais raudonos spalvos gumbeliais ir geltonais bei žaliais šereliais
Prekės kodas: 5094028013864
Gamintojas: EGZO
3,50 €
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
Išskirtiniai faktūriniai prezervatyvai EGZO su stimuliuojančiais raudonos spalvos gumbeliais ir geltonos bei žalios spalvos šereliais, kurie ypač malonūs abiems partneriams. Spygliukai ir šereliai yra vidutinio kietimo - vidutinio intensyvumo stimuliacijai, pasiekiamai pasitelus prezervatyvą. Puikus būdas paįvairinti seksualinę rutiną!

Pagal japonų technologiją pagaminti, lengvai uždedami EGZO prezervatyvai gaminami iš aukštos kokybės natūralaus, permatomo latekso. Kiekvienas prezervatyvas yra individualiai patikrintas elektroniniu būdu ir supakuotas higieniškoje pakuotėje. Klasikinės formos EGZO prezervatyvai su rezervuaru spermai yra skirti vaginaliniam naudojimui ir kartu apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų. Plotis – 52 mm. Dermatologų patikrinti.

Rekomendacijos:
- naudokite tik su vandens pagrindo lubrikantais arba tokiais lubrikantais, kurie pritaikyti naudojimui su lateksiniais prezervatyvais.
- laikykite sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne didesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje, nepažeiskite pakuotės.

Pakuotėje: 1 vnt.