LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Fun Factory Manta juodas vibruojantis masturbatorius

Lazdelės formos, galingas, įkraunamas masturbatorius poros ar solo žaidimams
Prekės kodas: 4032498806907
Gamintojas: Fun Factory
99,90 €
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
Kartu su šia preke siūlome įsigyti:
Fun Factory Manta - ergonomiškas, lazdelės formos, įkraunamas daugiafunkcis vibratorius poros ar solo žaidimams.

KODĖL ŠIS ŽAISLIUKAS TOKS YPATINGAS?
Peniams skirti žaisliukai dažnai yra griozdiški, neišvaizdūs ir ne itin patogūs, naudojant poroje. Aptakaus ir ergonomiško dizaino MANTA sukurta taip, kad idealiai tiktų tiek solo žaidimams, tiek žaidimams poroje - ji nepastebimai įsitaisys tarp Jūsų kūnų ir Jūsų penį pavers vibratoriumi! 

MANO PENĮ PAVERS VIBRATORIUMI?
Tikrai taip! Šio vibruojančio masturbatorius sukuriamos vibro bangos tokios stiprios, kad Jūsų partnerė/is šias bangas jaus tiesiai per Jūsų penio korpusą - šaunus akcentas porų žaidimams!

AR GALIU JĮ NAUDOTI ORALINIO SEKSO METU?
MANTA yra nuostabus palydovas oralinio sekso žaidimuose - žaisliuko galas apglėbia Jūsų penio pagrindą, taip sukurdamas ypač gilaus oralinio sekso efektą. Taip pat su MANTA galima stimuliuoti penio korpusą, o galvutės masažą patikėti Jūsų partnerės/io burnytei.

KODĖL JIS IDEALIAI TINKA MASTURBACIJAI?
Matote iškilumus vidinėse "sparnelių" pusėse? Jie skirti lubrikantui. Toks dizainas leidžia tolygiai paskirstyti lubrikantą ir užtikrinti reikiamą jo kiekį. "Sparneliai" ir plyšys centre taip pat padidina variklio galingumą ir vibracijai suteikia judesio efektą.

AR PAPRASTA NAUDOTI MANTA?
Firminė Fun Factory kilpos formos rankena leis Jums lengvai ir patogiai manevruoti savo MANTA (netgi tada, kai rankose laikote lubrikantą). Intuityvūs valdymo mygtukai leis keisti vibracijos režimus ir intesyvumą MANTOS neatitraukus nuo Jūsų kūno.

KOKIOS YRA MANTA TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS?
MANTA yra įkraunamas magnetiniu būdu, tad galėsite užmiršti varginantį elementų keitimą (įkraunamas per 6 - 8 val., įkrautas veiks 40 - 120 min.). 6 vibravimo greičiai ir 6 režimai. Ilgis - 18 cm, skersmuo - 3 - 5 cm. Medžiagos: silikonas, ABS. Visiškai atsparus vandeniui. Turi kelioninį užraktą. Naudokite tik su vandens pagrindo lubrikantu.