Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Fun Factory

Fun Factory – neginčytinas autoritetas ir tikros kokybės ženklas silikoninių sekso žaisliukų industrijoje. Tai šiuolaikiškos ir nekenksmingos sveikatai medžiagos, simpatiškas "fun" dizainas, ir, žinoma, nesibaigiantys seksualiniai atradimai bei malonumai.
 
Kompanija Fun Factory įkurta 1996m. Vokietijoje. Jos įkūrėjų pagrindinė koncepcija – sekso žaisliukai neprivalo atrodyti kaip gamtos kopijos. Fun Factory – pirmasis gamintojas pasaulyje, pradėjęs kurti spalvingus, linksmus, estetiškus, įdomius aksesuarus, greitai pelniusius tarptautinį pripažinimą. Fun Factory kompanijai ne sykį įteikti apdovanojimai už originalaus dizaino, kokybės ir kainos santykį.
 
Pikantiškųjų Fun Factory sekso žaisliukų gamyboje naudojamos tik 100% hipoalerginės medžiagos, nesukeliančios pavojaus sveikatai – aukštos kokybės medicininis silikonas, ABS plastikas ir kt. Beveik visa produkcija yra surenkama rankomis, nuolat tikrinama jos kokybė.

Fun Factory asortimentą sudaro šios prekės: vibratoriai, pulsatoriai, falo imitatoriai (dildo), analiniai žaisliukai, vaginaliniai kamuoliukai, mensturacinės taurelės ir kt.
 
Pagaminta Vokietijoje – nuo pradinės idėjos iki paskutinės detalės.