LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

PJUR

PJUR - 1995 m. Vokietijoje įkurta kompanija, gaminanti aukštos kokybės kūno ir sveikatos priežiūros priemones. PJUR produktais prekiaujama visuose penkiuose žemynuose, daugiau nei 50 pasaulio šalių.
Kompanijos PJUR pagrindinė darbo koncepcija – produkto saugumas, kokybė ir natūralios medžiagos. Visa PJUR produkcija yra originali bei pažymėta Europos Sąjungos patikros CE sertifikatu.
PJUR produkcijos liniją sudaro šešios produktų kategorijos: lubrikantai, masažo priemonės, prezervatyvai, seksualinės stimuliacijos bei lytinio pajėgumo didinimo produktai, fetišo ir higienos priemonės. PJUR produktai yra itin kokybiški ir saugūs, jų gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai, natūralūs augalų ekstraktai.
PJUR produkcija gaminama Vokietijoje.


Puslapis 1 iš 2