LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

We-Vibe

We-Vibe – Kanadoje įkurta kompanija, projektuojanti ir gaminanti pasaulyje pirmaujančius porų ir solo vibratorius. Šios kompanijos pasaulinio lygio kvalifikacijos inžinieriai ir pramonės dizaineriai glaudžiai bendradarbiauja su seksualinio sveikatingumo ekspertais, gydytojais, naudoja inovatyviausias technologijas, todėl We-Vibe produkcija nustato naujus ergonomiško dizaino pramoninius standartus bei aukštą kokybę. Visa kompanijos produkcija yra ekologiškai saugi bei nekenksminga kūnui.

Pelniusi daugybę apdovanojimų, kompanija We-Vibe nesiilsi ant laurų. Kiekvieną dieną dizaino komanda tiria naujas technologijas, bado naujas medžiagas ir kuria naujas koncepcijas. Šiandien We-Vibe prekės ženklo produktus galima rasti kiekviename žemyne daugiau nei 50 šalių. We-Vibe prekių galima rasti tūkstančiuose suaugusiųjų parduotuvių, vaistinėse ir internete.

Pardedant pirmosios prekės pristatymu, We-Vibe pelnė daugybę laimėjimų ir apdovanojimų visame pasaulyje. Kodėl? Nes šios kompanijos produktai yra novatoriški, karšti bestseleriai!

Apdovanojimai: vien 2017m. We Vibe jau pelnė tokius prestižinius apdovanojimus, kaip Adultex geriausios poros prekės, AVN Awards prekės moterims, XBIZ Awards poros Metų sekso žaisliuko bei XBIZ Awards novatoriško Metų sekso žaisliuko.

Vartotojas, pirkdamas We-Vibe produkciją, visuomet bus užtikrintas, kad įsigijo aukščiausios kokybės novatoriškų technologijų sekso žaisliuką, kuris yra sukurtas meilei.

We-Vibe asortimentą sudaro: poros vibratoriai, stimuliatoriai, masažuokliai, penio žiedai, prostatos masažuokliai, vaginaliniai kamuoliukai ir kt.