Sveikiname Jus įsigijus meilės žaisliuką. Tai puikus pasirinkimas! Šiame informaciniame lapelyje mes norime Jums suteikti naudingus patarimus ir nurodymus, kaip elgtis su šiuo aukštos kokybės gaminiu, kad jį galėtumėte naudoti kuo ilgiau ir pasiekti maksimalų malonumą.

Informacija apie gaminio naudojimą ir priežiūrą:
1. Prieš pirmą, o taip pat ir tolesnius naudojimo kartus gaminį reikia nuplauti šiltu vandeniu su specialiu valikliu arba intymios higienos priemone.
2. Varpos imitatorius, vibratorius, vaginas, analines angas, žiedus, pompas ir t.t. būtina naudoti su lubrikantu. SVARBU: naudoti tik su tais lubrikantais, kurie pagaminti vandens pagrindu! Silikoniniai lubrikantai arba kiti kremai, pagaminti riebalų pagrindu, gali pakenkti medžiagai, iš kurios yra pagamintas meilės žaisliukas.
3. Vakuuminės krūtinės pompos: pritvirtinkite kaušelius prie krūtinės specialiai tam skirtų diržų pagalba ir rankiniu būdu pripumpuokite vakuumo – krūtinė iš karto pastebimai padidės! Kasdienis naudojimas pagerina kraujotaką šioje kūno vietoje. Taigi krūtinė ilgą laiką gali būti stangri ir didelė.
4. Vakuuminės penio pompos: vakuumo patiekimo arba išleidimo procesą galima nutraukti atidarius tam skirtą mygtuką. Tuomet vakuumas bus pašalintas iš pompos.
5. Visus sekso žaisliukus naudokite griežtai pagal pridėtą instrukciją.
6. Gaminius laikykite švarioje, vėsioje ir sausoje vietoje, nes drėgmė gali pakenkti gaminio medžiagai ar veikimo mechanizmui.
7. Laikykite savo meilės žaisliukus atskirai nuo kitų gaminių, pagamintų iš kitokių medžiagų, kad būtų išvengta nenumatytų cheminių reakcijų.

Atsargumo priemonės:
1. Gaminius laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
2. Nenaudokite meilės žaisliukų, jei sergate odos ligomis arba alergijomis; nenaudokite jų infekcija užkrėstose odos vietose.
3. Norėdami išvengti ligų, neskolinkite kitiems asmenims savo meilės žaisliukų.
4. Norėdami išvengti alerginių reakcijų (pvz.: lateksui ir pan.), laikykitės pakuotėje pridėtų instrukcijų, susijusių su gaminio medžiaga ir mechanizmu.
5. Jei naudodami sekso žaisliuką jaučiate nemalonų odos tempimą ar niežulį, šį procesą rekomenduojame iš karto nutraukti.
6. Tinkamas ir atsargus meilės žaisliukų naudojimas apsaugo juos nuo gedimo, o Jus – nuo nelaimingų atsitikimų.
7. Pardavėjas neatsako už netinkamai naudoto ar neprižiūrėto gaminio kokybę bei to pasekoje įvykusius nelaimingus atsitikimus.
8. Kokybiškos prekės yra nekeičiamos. Pirkėjo reikalavimas pakeisti prekę arba grąžinti pinigus, dėl nepatikusios spalvos, formos, dydžio ir t.t yra netenkinamas įsigijus tokias prekes: parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus, apatinius drabužius, pėdkelnes, kojines, liemenėles, juosmenis, korsetus, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso priemones, žaislus, žaidimus (pagal LR įsakymą „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės“, Nr 217, 2001).

Utilizavimo instrukcija:
Prašome, neišmeskite nei pakuočių, nei pačių gaminių bet kur, o tik į perdirbimo atliekų konteinerius, skirtus antriniam perdirbimui (rasite daugumoje prekybos centrų).

Jūsų patogumui paruošėme keletą išsamių straipsnių, padėsiančių nepasiklysti ERO pasaulyje:
♥ Kaip naudoti ir prižiūrėti vibratorių?
♥ Kaip išsirinkti lubrikantą?
♥ Kaip valyti sekso žaisliukus?
♥ Kaip naudoti moterišką prezervatyvą?
♥ Kaip atlikti Kėgelio pratimus?