Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.
isic aistraISIC (angl. International Student Identity Card) – tarptautinis studento pažymėjimas, išduodamas nuolatinių studijų studentams, pripažįstamas ir globojamas UNESCO, oficialiai galiojantis Lietuvoje ir dar 130 pasaulio šalių. ISIC turėtojai taip pat tampa didžiausios pasaulyje lojalumo programos studentams dalyviais ir gali naudotis daugiau kaip 150 000 nuolaidų visame pasaulyje. Kiekvienas ISIC turėtojas turi galimybę naudotis savo virtualiu studento pažymėjimu bei matyti visas netoliese esančias nuolaidas, parsisiuntęs nemokamą ISIC programėlę.

Aistra parduotuvių tinklas bendradarbiauja su ISIC ir šių pažymėjimų turėtojams suteikia 15% nuolaidą, kuri galioja tiek fizinėse Aistra parduotuvėse, tiek perkant internetu. Nuolaida taikoma visoms neakcijinėms prekėms, išskyrus dovanų kuponus ir paslaugas.

Kaip gauti ISIC nuolaidą fizinėje parduotuvėje?
Pirkdami Aistra fizinėje parduotuvėje, prieš atsiskaitydami, tiesiog pateikite pardavėjai savo ISIC pažymėjimą.

Kaip gauti ISIC nuolaidą el. parduotuvėje?
Norėdami tapti el. parduotuvės ISIC programos dalyviu:
1. Susikurkite www.aistra.eu vartotojo paskyrą (tapkite registruotu vartotoju);
2. Paskyroje suveskite savo asmens duomenis (vardą, pavardę, adresą bei tel. nr.);
3. El. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiųskite savo ISIC pažymėjimo kopiją* (skenuotą arba fotografuotą), kurioje matytųsi Jūsų vardas, pavardė bei pažymėjimo galiojimo data;
4. El. parduotuvės administratoriui sutikrinus Jūsų duomenis, Jūsų paskyrai priskiriama ISIC nuolaidų sistema, kuria iškart galite ir naudotis.
5. Suteikta ISIC nuolaida galioja tiek, kiek galioja Jūsų ISIC.
 
Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
*Jūsų pateikti asmens duomenys naudojami tik tapatybės patvirtinimui ir nėra kaupiami ar naudojami kitiems tikslams. Po patvirtinimo, Jūsų pateikti duomenys yra sunaikinami.