Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.
Jei esate vienas tų klientų, kurie nerimauja dėl Aistra siuntos konfidencialumo - galime Jus užtikrinti - nerimauti nėra dėl ko. Aistra savo veiklą vykdo jau daugiau nei 15 metų, tad tikrai suprantame apsipirkimo mūsų parduotuvėse konfidencialumo svarbą.

El. parduotuvės siuntos siunčiamos neutraliose rudos spalvos dėžutėse arba ruduose burbuliniuose vokuose. Visos pakavimo priemonės yra be spaudos, be individualizuotos lipnios juostos, lipdukų ar kitų turinį galinčių išduoti ženklų. Mūsų siuntos atrodo taip:

Aistra siuntos
O štai taip atrodo pats siuntos lipdukas (lipdukai skiriasi dizainu, priklausomai nuo paslaugos tiekėjo, tačiau atvaizduojami duomenys - tie patys):

Aistros siuntos lipdukas
Iš pateiktų pavyzdžių galite įsitikinti, jog mūsų siuntos niekuo neišsiskiria bendrame siuntų sraute, tad galite būti visiškai tikri, jog nei kurjeris, nei pašto darbuotoja, nei šalia paštomato laukiantys žmonės, nei kaimynai ar bendradarbiai nežinos, iš kur gaunate siuntą bei koks jos turinys.