KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE EROTINIŲ PREKIŲ PARDUOTUVIŲ "AISTRA" LOJALUMO PROGRAMOS!

Aistra nuolaidų kortelė
Kviečiame tapti erotinių prekių parduotuvių AISTRA lojalumo programos nariu ir naudotis nariui teikiamomis naudomis:
  • momentinė 10% nuolaida neakcijinėms prekėms;
  • personalizuoti lojalumo programos pasiūlymai ir akcijos.
Pageidaudami dalyvauti erotinių prekių parduotuvių tinklo AISTRA lojalumo programoje, turite:
Lojalumo kortelės išdavimo įkainiai:
  • 5,00€, jei kortelė įsigyjama naujai;
  • 0,01€, jei kortelė keičiama iš seno modelio kortelės (keičiame tik fizinėse parduotuvėse).
Lojalumo programos nariams teikiamomis naudomis galite naudotis iškart po sėkmingo duomenų pateikimo ir įmokos įmokėjimo!

Nariui netaikomos nuolaidos perkant dovanų čekius ir kitų akcijų prekes. Esant kelioms galimoms nuolaidoms, taikoma viena - didesnė nuolaida.

AISTRA pasilieka sau teisę keisti lojalumo programos taisykles. Pranešimas apie sąlygų pakeitimus arba papildymus yra skelbiamas interneto svetainėje aistra.lt. Jeigu po tokio pranešimo paskelbimo lojalumo programos narys ir toliau naudojasi lojalumo programos teikiamomis naudomis pirkdamas prekes, tai reiškia, kad jis sutinka su sąlygų pakeitimais arba papildymais. Visa informacija apie lojalumo programos taisykles ir programos nariams taikomas išskirtines nuolaidas, specialius pasiūlymus, naujienas, vykdomas akcijas, renginius ir pan. skelbiama erotinių prekių parduotuvių tinklo AISTRA prekybos vietose ir interneto svetainėje aistra.lt

SVARBU: lojalumo programos teikiamomis naudomis galite naudotis TIK fizinėse AISTRA parduotuvėse!
Kodėl? Elektroninėje Aistra parduotuvėje rasite jau mažesnes reguliarias kainas, nei fizinėse parduotuvėse. Taip pat el. parduotuvė organizuoja atskiras nuolaidas, akcijas ir pan.