Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Melt My Heart Aphrodisia aromato masažo žvakė 70g

Firminio Bijoux Indiscrets aromato Aphrodisia 100% augalinio pagrindo masažinė žvakė prabangiame indelyje su kaspinėliu
Prekės kodas: 8436562010409
Gamintojas: Bijoux Indiscrets
18,95 €
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
Sakoma, su ugnimi žaisti - pavojinga, nes gali nudegti. Bet tik ne su Bijoux Indiscrets masažinė žvake. Bijoux Indiscrets masažinė žvakė - nepamainomas romantiškos nakties atributas. Šios masažo žvakės sudėtyje nėra vaško ar parafino, ji pagaminta iš 100% natūralių komponentų, yra 100% veganiška ir savo sudėtyje neturi parabenų. Masažinės žvakės aliejaus sudėtyje esantys kokoso ir migdolų aliejai maitina, puoselėja odą, paverčia ją tokia švelnia, tarsi aksomas. Lytėjimo, skonio ir uoslės pojūčius aktyvinančią žvakę išlydžius ir užtepus ant partnerio/ės kūno, saugu bučiuoti, laižyti. Firminis Bijoux Indiscrets aromatas Aphrodisia apsvaigins Jus rožių, ylang ylang, jazminų, rytietiškų prieskonių bei medienos natomis ir pavers Jūsų partnerio/ės kūną tikrų tikriausiu saldainiu, kurį norėsis suvalgyti iki paskutinio trupinėlio!

Bijoux Indiscrets žvakė iš lėto lydosi žemoje temperatūroje, tad nėra pavojaus masažo metu nusideginti. Žvakės dagtis pagaminta iš medvilnės, tad jos degimas neskleis jokio nemalonaus aromato. Specialus žvakės dangtelis padės ilgiau išlaikyti žvakės aromatą. Prabangi pakuotė su kaspinėliu. Idealiai tinka dovanoti. Pagaminta Ispanijoje. Talpa: 70g.

Naudojimas: uždekite žvakę, mėgautis jos liepsna iki kol žvakės turinys įgaus skystą pavidalą. Žvakę užpūskite ir tiesiai iš indelio pilkite aliejų ant partnerio/ės kūno arba savo rankų ir mėgaukitės masažu. Baigę, dangteliu uždenkite žvakę, kad ji ilgiau išlaikytų savo aromatą.