Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

No-Parts Robin moteriškos strapono kelnaitės

Juodos spalvos moteriškos kelnaitės, skirtos įstatyti straponą
Gamintojas: No-Parts
49,00 €
Pasirinkite variantą
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
Minkštos, tamprios ir labai patogios kelnaitės yra būtent tai, ko reikia kiekvienai "pegingo" entuziastei (moters atliekama vyro analinė stimuliacija, pasitelkiant straponą) ir lesbietiškų žaidimų gerbėjai. No-Parts kelnaitės sukurtos atsižvelgiant į moterų anatomiją, tad tobulas prigludimas yra tai, ko galite iš jų tikėtis (jausitės lyg su mylimiausiomis kelnaitėmis). Kelnaičių priekyje esanti anga skirti dėti Jūsų mėgiamam straponui, kurio skersmuo gali vyruoti nuo 3 iki 6 cm (straponas turi būti lygiu paduku). Komplekte rasite ir kelnaičių laikymui skirtą maišelį.
Medžiagos: 29% poliesteris, 60% elastanas, 10% nailonas, 10% lateksas. Skalbti rankomis arba atitinkama rankų plovimo programa skalbimo mašinoje.

Dydžiai:
- S dydis 36/38
- M dydis 38/40
- L dydis 40/42