LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Pherluxe Pink feromoniniai kvepalai moterims 2,4ml

Stiprios koncentracijos feromoniniai kvepalai moterims, skirti naudoti dienos metu
Prekės kodas: 5903661804831
Gamintojas: WPJ International
4,90 €
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
PherLuxe Pink sukurtas šiuolaikinėms moterims, turinčioms daugybę įvairių pareigų ir atsakomybių, tačiau norinčioms parodyti ir pabrėžti savo grožį ir žavesį. Pherluxe Pink yra stiprios koncentracijos feromonų mišinys su diskretišku kvapu, skirtu naudoti darbo ar universiteto aplinkoje, verslo derybose. Žmonės (o ypač - vyrai!) negalės atsispirti Jus supančiai paslatingai ir gundančiai aurai. Moksliškai įrodyta, jog feromonų teigiama įtaka priešingai lyčiai sudaro 70%, tad su feromoniniais kvepalais pasiekti savo tikslų (akademinių, darbinių ar asmeninių) bus kur kas paprasčiau! Su PherLuxe Pink Jūs būsite ta moteris, kuri žino, ko nori, tačiau kartu nebijo parodyti savo moteriškumo, jausmingumo.

Viršutinės natos: narcizas, slėnio lelija, palmės medis
Vidurinės natos: frezija, rožė, gardenija
Žemutinės natos: juodasis serbentas, muskusas, ąžuolo sąmanos

Speciali PherLuxe Pink formulė labiausiai tinkama naudoti dienos metu. Patogų buteliuką su automatiniu dozatoriumi saugu visur nešiotis su savimi rankinėje. Talpa: 2,4ml (kelioninė versija). Pagaminta Lenkijoje.

Šį aromatą reguliaros talpos (20ml) buteliuke galite įsigyti ČIA»

Naudojimas: nedidelį kiekį kvepalų užpurkškite ant pulsuojančių kūno vietų – kaklo, riešų ir kt.

Pastaba: saikingas kvepalų naudojimas – gero tono ženklas, todėl nerekomenduojama kvėpintis pernelyg gausiai.