LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

YESforLOV Rejouissance Men kvepalai vyrams 100ml

Malonus rytietiškas aromatas, kuriame nedalomai persipynusios elegancija ir erotika
Prekės kodas: 3700444604099
Gamintojas: YESforLOV
79,90 €
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
Malonus rytietiškas prancūzų kompanijos YESforLOV aromatas, kuriame elegancija ir erotika yra persipynusios ir nedalomos. Šie kvepalai orientuoti į vyrą, kurio kredo yra ypatingas stilius ir geras skonis visose gyvenimo srityse, taipogi renkantis kvepalus, skirtus kasdieniniam naudojimui. Šis aromatas yra būtent tai, ko toks vyras galėtų norėti. Bergamotė atskleidžia aromatą Rejouissance, jai antrina pikantiškas konditerijos kepinių ir žolynų aromatas, uždegantis jausmus. Užburiančiai aistringą kvapų kompoziciją vainikuoja šlamučiai, šafranas ir juodasis pipiras. Įaudrinantys slyvos ir kmynų aromatų akcentai, švelniai besitransformuojantys į vanilės aromatą, įgauna ore tvyrančio seksualumo formą. Hedonistiškasis Kristianas Paliksas, šių kvepalų idėjos autorius, žada, jog aromatas Rejouissance meilės reikaluose Jūsų partnerei paskelbs šachą ir matą...
 
Viršutinės natos: bergamotė, šafranas, juodieji pipirai, kuminas.
Vidurinės natos: šlamučiai, slyvos, datulės.
Bazinės natos: ambra, vanilė, pačiulis, tonka pupelės.
 
Kvepalų YESforLOV Eau de Parfum Rejouissance Men ypatybės:
  • kvepalai (eau de parfum);
  • skirti vyrams;
  • rytietiškas aromatas;
  • aistringų kvapų kompozicija;
  • elegancija persipynusi su erotika;
  • ore tvyrantis seksualumas;
  • prabangi dovana to vertam vyrui;
  • pagaminta Prancūzijoje;
  • talpa: 100ml.
 
Naudojimas: papurkškite nedidelį kiekį kvepalų ant pulsuojančių kūno vietų (riešų, kaklo ir kt.). Nepamirškite saiko – tai geras tonas.

Įspėjimai: nenaudokite kvepalų ant sudirgusios odos ar atvirų žaizdų. Nenurykite, saugokite nuo patekimo į akis. Skirta tik išoriniam naudojimui.

Ingredientai: denatūruotas alkoholis, aromatas, vanduo, tokoferolis, butilintas hidroksitoluenas, linalolis, koumarinas, limonenas, eugenolis, benzilbenzoatas, izoeugenolis,cinamalas, citralas.