LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

YESforLOV Rejouissance Women kvepalai moterims 100ml

Rytietiško aromato kvepalai moterims, įkūnijantys eleganciją ir jausmingumą
Prekės kodas: 3700444604082
Gamintojas: YESforLOV
79,90 €
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
Rejouissance Women – kvepalai (EDP), įkūnijantys jausmingą prabangą ir eleganciją. Šių puikiųkvepalų pagrindinės natos yra baltos lelijos ir ambros išraiškinga kompozicija. Švelnaus, grakštaus lengvumo simfonija papildyta nepakartojamais rytietiškų prieskonių aromatais, kuriuose dominuoja pipirai. Jaudinantis, sodrus ir saldus slyvos akordas pačioje kvepalų kompozicijos širdyje pagražintas šafrano atspalviu. Aromato šleifas – minkštos vanilės ir šviežios citrusinių vaisių natos. Rejouissance kvepalai kiekvieną moterį įsups į tauraus aristokratiškumo ir jausmingumo šydą, priversdami vyrus atsisukti į ją.

Aukštutinės natos: bergamotė, čili, šafranas, imbieras, mandarinas.
Vidurinės natos: lelija, astra, cukruota slyva.
Apatinės natos: mediena, gintaras, datulė, vanilė, tolu balzamas.
 
Kvepalų YESforLOV Eau de Parfum Rejouissance Women ypatybės:
  • kvepalai (eau de parfum);
  • skirti moterims;
  • rytietiškas aromatas;
  • aistringų kvapų kompozicija;
  • elegancija persipynusi su erotika;
  • ore tvyrantis seksualumas;
  • prabangi dovana to vertai moteriai;
  • pagaminta Prancūzijoje;
  • talpa: 100ml.
 
Naudojimas: papurkškite nedidelį kiekį kvepalų ant pulsuojančių kūno vietų (riešų, kaklo ir kt.). Nepamirškite saiko – tai geras tonas.

Įspėjimai: nenaudokite kvepalų ant sudirgusios odos ar atvirų žaizdų. Nenurykite, saugokite nuo patekimo į akis. Skirta tik išoriniam naudojimui.

Ingredientai: denatūruotas alkoholis, aromatas, vanduo, tokoferolis, butilintas hidroksitoluenas, linalolis, butilfenilo metilpropionalis, limonenas, benzilsalicilatas, koumarinas, eugenolis, alfa-izometiliononas, benzilbenzoatas, izoeugenolis, citralas, benzilo cinamatas, benzilo alkoholis.