LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Satisfyer Endless Fun daugiafunkcis stimuliatorius

Lazdelės formos, trijų varikliukų daugiafunkcis stimuliatorius poros ar solo žaidimams
Prekės kodas: 4061504001029
Gamintojas: Satisfyer
59,95 €
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
Kartu su šia preke siūlome įsigyti:
Ar Jūs ir Jūsų mylimasis mėgstate drauge atrasti naujas malonumų karalystes? Tuomet šis daugiafunkcis vibratorius partneriams kaip tik tai, ko jums reikia, nes dalijimasis teikia džiaugsmą ir drauge patirti orgazmai yra tai, kas gražiausia! Endless Fun - pilnas seksualių idėjų, nekantraujančių, kad jas išbandytumėte malonumų metu.

Endless Fun - ergonomiškos lazdelės formos, trijų varikliukų daugiafunkcis stimuliatorius poros ar solo žaidimams. Endless Fun patenkins judviejų libido ypatinga forma, kuri meniškai derės bet kuriame jūsų meilės žaidime. Šis stimuliatorius savyje slepia 3 galingus variklius: pirmasis variklis yra apatiniame stimuliatoriaus gale, kurį galima įvesti į kūną, bei dar po vieną variklį judriose malonumą suteikiančio prietaiso atšakose. Nesvarbu kur - ant Jūsų, Jumyse, po Jumis ar tarp Jūsų – juodasis genijus judu stimuliuos būtent taip, kaip jums to reikia šiuo metu!

Rinkitės  vieną iš 10 jaudinančių vibracijos režimų, kuriuoss gali atskirai nustatyti kiekvienoje atšakoje. Iš viso atraskite 100 įvairių vibracijos derinių, kurie Jūsų meilės žaidimams suteiks anksčiau niekada neturėtą įvairovę. Be to, Satisfyer Endless Fun galvutę galima pasukti 180 laipsnių kampu – galimas panaudojimas visose meilės žaidimų padėtyse.

Endless Fun panaudojimo įvairovėŠį universalų malonumą suteikiantį prietaisą galima panaudoti 33 būdais. Pavyzdžiui, švelniai uždėti ant krūtinės spenelių, klitorio ar lytinių lūpų – jis nepertraukiamai stimuliuoja iki intensyvių orgazmų. Šilko švelnumo išlenktos formos korpusą galima patogiai įvesti į vaginą – jis meistriškai stimuliuoja G tašką ir vaginos vidų. Vyrui stimuliatorius intensyviomis vibracijomis sukelia varpos galvutės ir varpos įtraukiamojo raumens susijaudinimo bangas. Be to, jį galima naudoti įvairiose meilės žaidimų padėtyse, pvz., mylintis šuniuko stiliumi ar misionieriaus pozoje.

Na, o jei žaidimus mėgstate šlapius - Endless Fun mielai su Jumis keliaus į dušą ar vonią, nes yra atsparus vandeniui. Endless Fun įkraunamas magnetiniu būdu, tad galėsite užmiršti varginantį elementų keitimą - viskas, kas tik įmanoma, Jūsų patogumui ir malonumui.