LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Lubrikantai vandens pagrindu

Puslapis 1 iš 4

Vandens pagrindo lubrikantai yra viena iš keturių lubrikantų rūšių. Pažymėtina, kad ši lubrikantų rūšis yra populiariausia. Kokybiškus ir racionalia kaina pasižyminčius vandens pagrindu pagamintus lubrikantus galima įsigyti tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetu.

Kokiomis savybėmis pasižymi vandens pagrindo lubrikantai?

Vandens pagrindo lubrikantai yra vertinami dėl keleto jų savybių. Viena iš jų – itin gera lubrikacija ir neįtikėtinas slydimas, kurį suteikia iš aukštos kokybės bei iš nealergizuojančių medžiagų pagaminti vandens pagrindo lubrikantai. Dar viena savybė, dėl kurios šie lubrikantai yra mėgstami, yra efektyvus drėkinimas. Tyrimais įrodyta, kad vandens pagrindo lubrikantai, naudojami lytinių santykių metu, padeda užtikrinti natūralų lytinių organų drėgnumą bei efektyviai drėkiną sausą, drėgnumą praradusią odą. Negalima pamiršti ir dar vienos savybės – tai šių vandens pagrindu gaminamų lubrikantų suderinamumas su praktiškai visais įmanomasis sekso žaislais bei visų rūšių prezervatyvais. Vandenyje tirpūs, be kvapiklių ir aliejų gaminami vandens pagrindo lubrikantai yra tinkami ir kasdieniniam naudojimui.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo geri vandens pagrindo lubrikantai?

Nealergizuojantys ir dėmių nepaliekantys vandens pagrindo lubrikantai nėra lipnūs. Jie yra tinkami naudoti su įvairiais sekso žaisliukais, visų rūšių prezervatyvais ir tada, kai norima įsidėti menstruacinę taurelę. Dėl savo sudėties šios rūšies lubrikantai yra geras pasirinkimas ir oralinio sekso mėgėjams.

Ar galima vandens pagrindo lubrikantą naudoti kartu su prezervatyvu?

Vandens pagrindo lubrikantas gali būti naudojamas su visų rūšių prezervatyvais.