LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Prezervatyvai šviečiantys tamsoje, šaldantys, šildantys

Tamsoje šviečiantys, neoniniai prezervatyvai, taip pat šaldantys bei šildantys prezervatyvai gera kaina yra parduodami ne tik fizinėse mūsų parduotuvėse, bet ir internetu. Šie linksmi, papildomai stimuliuojantys ir naujų pojūčių meilės žaidimams suteikiantys prezervatyvai puikiai tiks tiems, kuriems norisi naujų, nepamirštamų pojūčių ir netikėtumo efekto.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar šildantys bei šaldantys prezervatyvai saugūs sveikatai?

Kitemark ir CE saugos sertifikatais pažymėti, iš natūralaus latekso pagaminti šildantys bei šaldantys prezervatyvai yra visiškai saugūs abiejų partnerių sveikatai.

Kam reikalingi šviečiantys tamsoje prezervatyvai?

Tamsoje šviečiantys prezervatyvai, kaip ir kitos prezervatyvų rūšys, yra skirti tam, kad apsisaugotumėte nuo nepageidaujamo nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų. Šie prezervatyvai šviečia tam, kad praskaidrintų nuotaiką miegamajame ir į jį įneštų naujų vėjų ir spalvų.