Pirkite prekių už 100€, krepšelyje įveskite kupono kodą CANDILAND ir gaukite 118ml talpos braškinį lubrikantą!

Vibratoriai (moterims)

Puslapis 1 iš 5

Mėgstamas sekso žaislas gali suteikti daugiau malonumo ir netgi įkvėpimo naujovėms. Vibratoriai viena populiariausių priemonių. Ypač kai jų pasirinkimas yra toks platus: mini vibratoriai, vaginaliniai, stimuliatoriai, analiniai vibratoriai, poroms ir kita. Aistra.eu asortimente esantys įvairiausių formų, dydžių, spalvų, tekstūros ar dizaino vibratoriai ne tik malonūs naudoti, bet ir gali būti naudingi sveikatai.

Vibratoriai – verta įsigyti, nes…

Daugiau malonumo. Vibratoriai yra puikus būdas išplėsti malonumų zonas, ypač jei vibratorius yra funkcionalus ir turi kelis nustatymo režimus. Pavyzdžiui, vibratorius zuikutis su dviem antgaliais puikiai tinka norint išbandyti kažką naujo. Tai patikimas būdas mėgautis stimuliacija tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Be to, tai ir puiki galimybė pajausti neužmirštamą malonumą bei intensyvų orgazmą.

Įvairesnė patirtis. Vibratoriai gali paįvairinti abiejų partnerių meilės žaidimus, įnešti į juos daugiau naujovių ir dar neatrastų potyrių.

Geresnė miego kokybė. Orgazmas prieš miegą daro stebuklus. Patyrus orgazmą, miegas tampa gilesnis ir kokybiškesnis, nes kulminacijos metu gaminamas miegą skatinantis hormonas – prolaktinas. Įsigijus tikrovišką, vyro varpą primenantį, vibratorių malonumais ir geru miegu galėsite mėgautis kasnakt.

Pašalintas stresas. Tinkamos rūšies vibratoriai padės patirti orgazmą, kurio metu gaminasi geros nuotaikos ir savijautos hormonai – oksitocinas bei serotoninas. Laimės jausmas – garantuotas. Reguliarus šių hormonų padidėjimas orgazmo metu gali padėti jausti mažiau įtampos, daugiau pozityvumo.

Geresnė sveikata. Ne tik seksas su partneriu gali būti naudingas sveikatai. Orgazmą galima patirti ir naudojantis vibratoriumi. Be to, vibratorius padeda moteriai susijaudinti, o tai sudrėkina makštį ir padidina jos elastingumą. Tinkamai pasirinkus lubrikantą, galima išspręsti makšties sausumo ir nemalonaus tempimo pojūčio problemas. Tuomet ir seksas su partneriu taps daug malonesnis.

Jei nežinote, kokį vibratorių pasirinkti, peržiūrėkite Aistra.eu asortimentą – čia tikrai rasite tai, kas patiks. Įvairiausių formų, dydžių, spalvų, tekstūros, aukščiausios kokybės medžiagų, funkcinalumo, patrauklaus dizaino, klasikiniai ar tikroviški vibratoriai – kiekvieno pasirinkimo laisvei.