LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Silikoniniai vibratoriai

Puslapis 1 iš 4
Vaginalinei, klitorinei ir G taško stimuliacijai skirti silikoniniai vibratoriai yra sukurti tam, kad išsvajotą kulminaciją pasiektumėte tikrai greitai. Šiuos sekso „žaislus“galite įsigyti tiek fizinėse mūsų parduotuvėse, tiek internetu. Gera kaina ir itin aukšta kokybe pasižyminčius silikoninius vibratorius pas mus turite galimybę įsigyti ir pigiau, nes mes dažnai taikome neįtikėtinas akcijas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo geri silikoniniai vibratoriai?

Silikoniniai vibratoriai yra geri tuo, kad juos itin lengva dezinfekuoti ir išvalyti. Šie sekso žaislai nėra linkę kaupti mikrobų, todėl yra saugūs naudoti. Silikoniniai vibratoriai taip pat yra tinkami kūnui temperatūros.

Kaip prižiūrėti silikoninius vibratorius?

Silikoninius vibratorius prižiūrėti yra labai paprasta. Viskas ką Jums reikės padaryti – tai po „žaidimų“ šį sekso žaisliuką nuvalyti tam skirtomis priemonėmis. Silikoniniai vibratoriai dažniausiai yra „maitinami“ baterijomis, kurias kartas nuo karto taip pat derėtų pakeisti.