LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Erekcijos skatinimas

Puslapis 1 iš 2

Įvairūs erekcijos sutrikimai pakankamai dažna problema. Jei problema nėra labai rimta ir nereikalauja medikų įsikišimo, Jums gali padėti specialios erekcijos skatinimo priemonės:

  • erekciją stiprinantys kremai
  • lytinę funkciją gerinantys maisto papildai
  • erekciją skatinantys purškikliai
  • stimuliuojantys kremai
  • stimuliuojantys geliai
  • tepalai erekcijai.

Naudojant šias priemones galima greitai pajusti efektyvius rezultatus. Erekcijos skatinimo priemonės seksualinio susijaudinimo metu padeda labiau išsiplėsti kraujagyslėms, todėl gerėja varpos kraujotaka ir erekcija tampa stipresnė, varpa ilgesnį laiką išlieka standesnė. Stimuliuojančiais kremais, geliais ir tepalais geriausia ištepti visą varpą, tuomet rezultatas bus dar efektyvesnis.

Taip pat tyrimais įrodyta, kad reguliariai vartojant lytinę funkciją gerinančius maisto papildus, pagerėja ne tik erekcija, bet ir visas seksualinis gyvenimas. Ši priemonė tinka lengvą ar vidutinio sunkumo erekcijos disfunkciją patiriantiems vyrams.

Aistra asortimente gausus potencijai didinti ir erekcijai stiprinti skirtų priemonių pasirinkimas: įvairūs erekciją stiprinantys kremai, geliai bei lytinę funkciją gerinantys maisto papildai.

Dar įvairesnė patirtis. Vibratoriai gali paįvairinti abiejų partnerių meilės žaidimus, įnešti į juos daugiau naujovių ir dar neatrastų potyrių.