LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.
Sakoma, kad net ir labai save dievobaimingais pozicionuojantys žmonės bent kartą gyvenime yra pasvajoję apie naujus vėjus miegamajame. Daugelis vienbalsiai kartoja, kad BDSM yra totalus nuokrypis nuo normų, tačiau bent akies krašteliu vis tiek tikisi pamatyti, kaip tai iš tiesų vyksta.

Skaityti daugiau ...

Vienas sunkiausių klausimų, į kurį sąžiningai labai sunku atsakyti, yra klausimas apie tai, kiek sekso reikia žmogui. Kiekvienas žmogus yra visiškai unikalus, todėl jo poreikiai, įskaitant poreikius, susijusius su lytiniais santykiais, yra skirtingi.

Skaityti daugiau ...

Vaiko gimimas – ypatingas momentas kiekvienos poros gyvenime. Vis dėlto po vaiko gimimo ateina momentas, kai vėl pradedate galvoti apie intymius santykius. Kada saugu pradėti intymų gyvenimą po stebuklo atėjimo į Jūsų poros gyvenimą?

Skaityti daugiau ...

Seksas telefonu, jeigu įdėsite šiek tiek pastangų, gali būti beprotiškai jaudinanti sekso forma. Taip yra todėl, kad malonumas pirmiausia „gimsta“ smegenyse, o tinkamai parinkti, fantazijai sparnus suteikiantys žodžiai padeda paaštrinti net 5 mūsų pojūčius.

Skaityti daugiau ...

Vibratorius yra toks sekso žaislas, apie kurį tikrai praktiškai visi suaugę žmonės yra girdėję. Dažnai manoma, kad visi vibratoriai yra vienodi ir veikia vienodai, tačiau toks mąstymas yra visiškai klaidingas.

Skaityti daugiau ...

Ar jau susigundėte išbandyti daugkartinius prezervatyvus? Daugkartinis prezervatyvas, žinoma, skamba labai jau neįtikėtinai, nes sunku suvokti, kad toks „išradimas“ gali būti tiesa...

Skaityti daugiau ...

Dalis suaugusių žmonių sekso metu nejaučia malonumo. Trumpai atsakyti į klausimą, kodėl taip yra, būtų sunku, nes priežasčių gali būti ne viena.

Skaityti daugiau ...

Ką daryti, kai norisi sekso? Atsakymas yra akivaizdus. Nori sekso - pasimylėk. Deja, ne viskas gyvenime taip paprasta, kaip gali pasirodyti, dalijant patarimus...

Skaityti daugiau ...

Mylėtis ar nesimylėti nėštumo metu yra kiekvienos poros asmeninis reikalas, tačiau iki tam tikro laiko gydytojai tikrai nedraudžia intymių žaidimų.

Skaityti daugiau ...

Natūralūs pojūčiai, šimtaprocentinė apsauga nuo nepageidaujamo nėštumo bei jokios gaišaties dėl būtinybės užsimauti tradicinį prezervatyvą – daugelio siekiamybė, bet ar tai įmanoma?

Skaityti daugiau ...

Įprastai penio galvutės atsmaukimas itin didelių pastangų nereikalauja, nes tai neskausmingas ir paprastas veiksmas. Žinoma, būna atvejų, kai penio galvutės atsmaukimas tampa labai dideliu iššūkiu, nes visi bandymai tai padaryti yra labai skausmingi.

Skaityti daugiau ...

Išsami sekso žaisliukų medžiagų klasifikacija ir priežiūros gidas pagal medžiagos tipą. Kodėl ir kaip valyti? Kaip laikyti? Kada keisti?

Skaityti daugiau ...

Iliustruota moteriško prezervatyvo naudojimo instrukcija lietuvių kalba.

Skaityti daugiau ...

Išsamus gidas, padėsiantis išsirinkti geriausiai Jūsų asmeninius poreikius atitinkantį lubrikantą

Skaityti daugiau ...

Vibratoriumi reikia rūpintis ir tinkamai jį prižiūrėti. Kaip? Sužinosite, perskaitę keletą mūsų patarimų!

Skaityti daugiau ...

Norite išsaugoti ar atstatyti savo makšties raumenų elastingumą? Kėgelio pratimai - nesunkus ir efektyvus būdas pasiekti šį tikslą.

Skaityti daugiau ...

Puslapis 1 iš 2