Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Titan Gel Gold stimuliuojantis gelis vyrams 50ml

Stimuliuojantis kremas varpai ir sėklidėms, skatinantis erekciją, didinantis penio ilgį ir apimtį bei gerinantis seksualinį pajėgumą. x3 greitesnio veikimo už klasikinį Titan gelį.
Gamintojas: Titan Gel
29,90 €
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
Titan gelis yra 100% natūralių ingredientų pagrindu sukurtas gelis vyrams, galintis ženkliai pagerinti vyro lytinę funkciją. Aktyvūs šio gelio ingredientai suaktyvina kraujo cirkuliaciją vyro lytiniuose organuose, tad tai ne tik padidina penį, bet ir leidžia mėgautis ilgesniu lytiniu aktu, greičiau atsistatančia seksualine energija.

Kuo Titan Gel Gold skiriasi nuo įprastinio Titan Gel? Gamintojas teigia, jog Titan Gold leis trokštamus rezultatus pasiekti tris kartus greičiau, nei naudojant klasikinį Titan gelį.

Daugelis vyrų visame pasaulyje jau spėjo išbandyti Titan gelį ir teigia, jog pirmuosius rezultatus pastebėjo jau po 2 savaičių reguliariaus naudojimo. Maksimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojamas 3 mėnesių produkto naudojimo kursas, kurio metu:
- penio ilgis gali padidėti iki 4 cm (erekcijos metu);
- penio apimtis gali padidėti net iki 60% (erekcijos metu);
- erekcija taps stabili, greitai pasiekiama bet kuriuo paros metu;
- mėgausitės stipresniais orgazmais;
- lytinis aktas truks ilgiau ir bus kokybiškesnis.

Kadangi Titan gelis padamintas iš 100% natūralių ingredientų, nepastebėta jokių šalutinių jo naudojimo požymių.

Aistra parduoda originalų produktą. Neapsigaukite pas kitus pardavėjus pirkdami pigias kinietiškas klastotes!
 
Naudojimas: naudokite gelį vieną kartą dienoje. Išspauskite vyšnios dydžio gelio kiekį ir įmasažuokite jį į švarią penio bei sėklidžių odą. Jei ketinate užsiimti lytiniais santykiais, palaukite, kol gelis visiškai susigers į odą.

Įspėjimai:
-
Kremo veiksmingumas kiekvienam vartotojui gali varijuoti, priklausomai nuo organizmo ypatybių;
- Kremo naudojimas nėra suderinamas su prezervatyvais. Jei vis dėlto pageidaujate naudoti prezervatyvą, užtepę kremą, palaukite bent 30 min. ir tik tada maukite prezervatyvą.
- Skirta tik išoriniam naudojimui.