Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Wet & Horny klizma su antgaliais

Analinei higienai skirta 100ml talpos klizmutė su dviem antgaliais. Švirkšto formos.
Gamintojas: You2Toys
16,72 €
20,90 €
-20%
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
Kartu su šia preke siūlome įsigyti:
Analinė higiena yra ne tik privalomas, tačiau ir malonus dalykas. Į analinę angą leidžiama vandens srovė maloniai kutena, o vandens išleidimas iš analo irgi dažnam naudotojui sukelia malonius jausmus. Wet & Horny klizma yra 100 ml talpos, maksimaliai 20 cm ilgio (uždėjus ilgesnįjį antgalį). Komplekte rasite du skirtingo ilgio (9 cm ir 5 cm) antgalius, kurių galiukai turi skirtingas skylutes (4 ir 2 skylutės). Per šias skylutes į visas puses trykš vanduo, tad turite maksimalias galimybes užtikrinti optimalią analo higieną. Klizmutė pagaminta iš kokybiško ABS plastiko, yra daugkartinio naudojimo, tinkama naudoti tiek vyrams, tiek moterims. Mėgaukitės švariais ir neabejotinai maloniais analiniais santykiais!

Jei skvirtingu užsiimsite ne vonioje ar duše, tuomet saugiems žaidimams miegamajame ar bet kurioje kitoje patalpoje siūlome įsigyti neperšlampamą paklodę.