LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

YESforLOV masažinė žvakė Titillating 120g

100% augalinio pagrindo žvakė, skirta erotiniam masažui. Prabangus YESforLOV aromatas
Prekės kodas: 3700444603511
Gamintojas: YESforLOV
32,00 €
ARBA UŽSAKYTI TEL.: +370-624-73093
Ištyrinėkite kiekvieną jo(s) kūno centimetrą.
Atsiduokite prisilietimams.
Pažadinkite magiją, išlaisvinkite žaismingumą, atiduokite savo instinktams.
Tapkite vienu ir leiskite malonumui Jus užvaldyti.
YESforLOV kviečia Jus malonumo šokiui.

YESforLOV Titillating masažo žvakė sukurta taip, jog jai degant, aliejus pamažu tirpsta ir virsta šiltu (bet ne per karštu) masažo aliejumi. Ši nuostabi, prabanga alsuojanti žvakė pagaminta iš 100% augalinių aliejų - sojos, sezamų ir kokoso aliejų, kurie pasižymi odą regeneruojančiomis ir minkštinančiomis savybėmis. Taip pat ši žvakė kvepia aistra alsuojančiu, firminiu YESforLOV aromatu (dauguma mūsų klientų šį kvapą pažįsta iš YESforLOV Rejouissance kvepalų).
YESforLOV žvakę galite naudoti patalpų aromatizavimui. Tiesiog uždekite žvakę, padeginkite ją 10-15 minučių ir Jūsų namai pakvips nuostabiu, mistišku, paslaptingu YESforLOV aromatu.
Juodos spalvos keramikinis indelis, kuriame pateikiama žvakė, puoštas prabangiu kaspinėliu su YESforLOV atributika. Indelio viršų dengia dangtelis, tad žvakę galėsite saugiai laikyti patalpoje, į jos vidų neprisikaups dulkių. Keramikinis indelis yra su specialiu snapeliu, kuris leis aliejų pilti tolygia srove.

Prabangos prekė. Idealiai tinka dovanoti. Sukurta ir pagaminta Prancūzijoje. Talpa: 120g. Žvakės užtenka 20 - 25 masažo seansams.

Naudojimas: uždekite žvakę. Palaukite 10 minučių, kol vaškas išsilydys ir pavirs tirštu aliejumi. Užpūskite žvakę. Panardinkite į aliejų pirštą, patikrinkite, ar Jus tenkina aliejaus temperatūra (jei manote, kad per karšta, lukterkite minutę kitą). Jei temperatūra Jus tenkina, pamažu pilkite aliejų sau į delną arba tiesiai ant partnerės/io kūno. Mėgaukitės masažu.

Ingredientai: hidrintas sojų aliejus, hidrintas palmių branduolių aliejus, kvapiklis, indinių sezamų aliejus, bičių vaškas, cinamalas, koumarinas, eugenolis, izoeugenolis, linalolis.