LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

BDSM ir fetišas


Puslapis 1 iš 5

Jeigu esate pasiruošę išbandyti ką nors nauja, BDSM prekės bei fetišo reikemys gali būti tinkamiausias sprendimas. Virvės, pluksnos kutenimui, akių raiščiai, burnos kaiščiai, antkakliai, spenelių spaustukai ir gnybtukai, juosta suvaržymams, antrankiai, botagėliai, penio kaiščiai ir kt. – paįvairinančių meilės žaidimus ir sustiprinančių seksualinį malonumą.

BDSM prekės (angl. bondage, dominance, submission, mazochism) – tai meilės žaidimams skirtos priemonės, kurioms būdingas surišimas ir disciplina, dominavimas ir nuolankumas, sadizmas ir mazochizmas. Tai drąsių ir stiprius meilės pojūčius mėgstančių žmonių užsiėmimas, įkvepiantis dar didesniam malonumui ir neužmirštamam slapčiausių fantazijų įgyvendinimui. BDSM – tai galios ir suvaržymo sekso žaidimas, padedantis patirti saldaus skausmo malonumą. Šiam užsiėmimui naudojami įvairūs fetišo reikmenys.

Akių raiščiai padeda maksimaliai padidinti potyrius lovoje. Seksologai sako, kad apribojus vieną pojūtį (regėjimą), kiti – sustiprėja. Akių raiščiai stiprina ne tik seksualinį malonumą, bet ir partnerių pasitikėjimą vienas kitu.

Antkakliai yra nuolankiųjų žaisliukas, kurį naudoti būtina atsakingai, nes tokie fetišo reikmenys gali itin tvirtai priglusti prie gerklės, tačiau jie neturėtų būti per stipriai užveržti, kad keltų diskomfortą.

Burnos kaiščiai skirti norintiems sekso metu apriboti partnerio bendravimą žodžiu. Vienas iš populiariausių burnos kaičių pasirinkimų – kamuoliukai, kurie būna įvairių dydžių, gali būti tuščiaviduriai, leidžiantys lengvai kvėpuoti per burną.

Spaustukai ir gnybtukai naudojami skirtingoms kūno dalims, bet jų paskirtis ta pati – suspausti tam tikros kūno dalies odą, kad suteiktų maloniai skausmingą spaudimo ar tempimo pojūtį. Pavyzdžiui, spenelių spaustukai sukelia intensyvų pojūtį, kai yra švelniai pasukiojami, ir palengvėjantį atsipalaidavimą juos nuėmus.

Plakimo įrankiai naudojami didesnio malonumo tikslais. Įvarios priemonės – mentelės, įvairių rūšių botagėliai, bizūnėliai – sukuria skirtingą pojūtį: nuo jausmingo iki maloniai skausmingo.

Suvaržymo priemonės neužmirštamam sekso malonumui patirti. Jie visiškai suvaržo judesius ir stipriai kaitina fantaziją, todėl patiriamas labai stiprus susijaudinimo jausmas. Yra daugybė suvaržymo būdų, kuriuos galima naudoti seksualinės veiklos metu: virvė, juosta, antrankiai ir kt. Tereikia įkvėpimo!

Dilatoriai  skirti aštrių pojūčių mėgėjams. Išsirinkite patinkančio dydžio bei dizaino kaištį ir patirkite saldų dominanto ir nuolankiojo žaidimą lovoje.

Mūsų siūlomos BDSM prekės ir fetišo reikmenys garantuos visiškai saugius meilės žaidimus!