Skip to content
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas

Dovanų kuponai

Tiek fizinėse, tiek elektroninėje Aistros parduotuvėje galite atsiskaityti mūsų pačių arba trečiųjų šalių išduotais dovanų kuponais. Dovanokite pasirinkimo laisvę!

Jūsų patogumui, sudarėme kuponų panaudojimo lentelę:
   Perkant internetu
Perkant fizinėje parduotuvėje
 Elektroninis Aistra TAIP NE
 Popierinis Aistra TAIP TAIP
 Gera Dovana TAIP TAIP
 Laisvalaikio Dovanos TAIP TAIP
 Beta Dovana TAIP TAIP
 Dovanų Sala TAIP TAIP

Kaip elektroninėje Aistros parduotuvėje panaudoti popierinį Aistros dovanų kuponą?
Popieriniai Aistros kuponai nėra automatiškai sujungti su el. parduotuve, todėl popierinį kuponą būtina persikelti į el. erdvę. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai el. paštu info@aistra.lt atsiųsti turimo kupono nuotrauką. Jūsų atsiųstas kuponas patikrinamas mūsų vidinėje sistemoje (ar kuponas egzistuoja, ar nėra panaudotas, ar nepasibaigęs jo galiojimas) ir tuomet kuponas perkeliamas į elektroninę Aistros parduotuvę. Jums sugeneruojamas tokio pat galiojimo, tokios pat sumos elektroninis kuponas, kurio kodą reikia įvesti Pirkinių Krepšelyje.

Kaip elektroninėje Aistros parduotuvėje panaudoti trečiųjų šalių dovanų kuponus?
Dovanų kuponų pardavėjai
Jei dovanų gavote Gera Dovana, Laisvalaikio Dovanos, Beta Dovana ar Dovanų Sala išduotą Aistros kuponą, jį galite panaudoti ne tik fizinėje Aistros parduotuvėje, bet ir elektroninėje. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai el. paštu info@aistra.lt atsiųsti turimo kupono nuotrauką. Jūsų atsiųsti duomenys patikrinami partnerio sistemoje dėl galiojimo ir tuomet Jūsų kuponas perkeliamas į elektroninę Aistros parduotuvę. Jums sugeneruojamas tokio pat galiojimo, tokios pat sumos elektroninis kuponas, kurio kodą reikia įvesti Pirkinių Krepšelyje.

Ar galima atsiskaityti pasibaigusio galiojimo Aistra dovanų kuponu?
Taip, tiek fizinėse Aistra parduotuvėse, tiek el. Aistra parduotuvėje galite panaudoti pasibaigusio galiojimo Aistra kuponą (išskyrus trečiųjų šalių Aistra kuponus). Kupono galiojimas turi būti pasibaigęs ne seniau, kaip prieš 3 mėnesius. Naudojant pasibaigusio galiojimo kuponą, atitinkamai mažinama kupono vertė:
 Vėlavimas   Kupono vertės mažėjimas 
 Iki 1 sav.
nemažėja
 1 sav. - 1 mėn.
-10%
 1 mėn. - 2 mėn.
-20%
 2 mėn. - 3 mėn. 
-30%
 Virš 3 mėn.
nebeaptarnaujame
Pvz.: Jūsų turimas Aistra 30€ vertės kuponas galiojo iki 2023 m. kovo mėn. 1 d., o šiandien yra balandžio 22 d. Kuponą galite panaudoti, tačiau apsipirkti galėsite už 24€ (kupono vertė sumažinta 20%).
Pasibaigusio galiojimo popieriniai kuponai į el. parduotuvę perkeliami taip pat, kai ir įprastiniai kuponai (žr. aukščiau). Jei norite panaudoti pasibaigusio galiojimo el. kuponą, el. paštu info@aistra.lt atsiųskite kupono nuotrauką.
Dėl pasibaigusio galiojimo trečiųjų šalių Aistra kuponų, prašome kreiptis tiesiai į trečiosios šalies atstovus (Gera Dovana, Dovanų Sala, Beta Dovana, Laisvalaikio Dovanos).

DĖMESIO: bet kokio tipo kuponą perkėlus į Aistros el. parduotuvę, fizinėse Aistros parduotuvėse juo nebebus galima atsiskaityti.

Aistra kuponus įsigyti galite ČIA.

10% papildoma nuolaida!

Užsisakykite Aistra naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą pirkinių krepšeliui!