LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Analiniai kaiščiai


Puslapis 1 iš 3
Analiniai kaiščiai – sekso žaislas, kuriuo gali mėgautis kiekvienas, norintis įvairesnių potyrių sekso metu. Naudoti šiuo žaislus visiškai saugu – jie yra specifinės (dažniausiai lašo) formos su platesniu (apvaliu ar plokščiu) pagrindu, kuris neleidžia įsiskverbti per giliai. Analiniai kaiščiai gali būti lygūs, tekstūruoti ir vibruojantys.

Kada naudojami analiniai kaiščiai?
  • Malonumui didinti. Išangėje yra daug jautrių taškų, kuriuos stimuliuojant galima pajausti labai didelį malonumą. Be to, būtent išangė yra vartai į vyriškąjį ir moteriškąjį G taškus.
  • Orgazmui stiprinti. Analinis orgazmas iš tiesų egzistuoja ir jį gali patirti visi. Jei nebandėte, analinis kaištis gali padėti tai pasiekti.
  • Įvadui į tolesnius meilės žaidimus.
Analiniai kaiščiai gali būti naudojami norint ištempti ar praplatinti išangę ir paruošti ją tolimesniems meilės žaidimams. Pradėti verta nuo mažiausių ir švelniausių žaislų, ypač pradedantiesiems visada geriausia rinktis mažus ir lanksčius analinius kaiščius, tačiau jei esate pažengę, pasirinkti galėsite iš platesnio asortimento: mini silikoniniai analiniai kaiščiai, pripučiami analiniai kaiščiai, vingiuoti (nelygios formos) analiniai kaiščiai, vibruojantys ar šokinėjantys analiniai kaiščiai ir kt. Šie sekso žaisliukai gali būti ne tik skirtingų spalvų, formų, medžiagų (silikono, gumos, stiklo ar metalo), bet ir skirtingų dydžių (S, M, L ir labai dideli) bei svorio (lengvi, tuščiaviduriai ir sunkūs). Aistra asortimente galima rasti tiek pavienius analinius kaiščius, tiek analinių kaiščių rinkinius, puikiai tinkančius dovanoms.

Analinių kaiščių naudojimas yra visiškai saugus, ypač jeigu tam tinkamai pasiruošiama. Rekomenduojama naudoti lubrikantus, nes be jų su kaiščiais galima sudirginti išangės zoną. Taip pat būtina laikytis higienos reikalavimų – analinius kaiščius po naudojimo visada nuplauti ir dezinfekuoti. Turint sveikatos problemų (prostatos ligos, išangės įtrūkimai ir kt.) tokiu atvėju yra rekomenduojami prostatos masažuokliai, žinoma prieš naudojant analinius kaiščius visada rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistais.