Analiniai lubrikantai

Analinis lubrikantas itin svarbi priemonė analiniuose žaidimuose. Itin svarbu nepamiršti saugumo priemonių, nes įsiskverbti be lubrikanto ar pasiruošimo gali būti sunku ir netgi skausminga. Dėl didesnio komforto rekomenduojama rinktis tik aukštos kokybės analinį lubrikantą, kuris leis pajausti dar didesnį pasitenkinimą sekso metu.

Analiniai lubrikantai: kokią rūšį pasirinkti?

Kad meilės žaidimai nekeltų jokio diskomforto, būtų saugūs ir leistų patirti visišką malonumą, būtina tinkamai pasirinkti analinio lubrikanto rūšį.

Analinis lubrikantas vandens pagrindu laikomas tinkamu dažnu atveju. Vandens pagrindu pagaminti analiniai lubrikantai lengvai nuplaunami, jie nėra lipnūs ir prilygsta natūraliai drėgmei. Jie greitai džiūsta ir nėra itin tinkami, jei seksu užsiimama vonioje ar duše. Užsiimant analiniais žaidimais ar įsiskverbiant analiniu būdu, gali prireikti kelių vandens pagrindu pagaminto lubrikanto potepių, kad vieta būtų tinkamai paruošta įsiskverbimui. Šios rūšies lubrikantai yra saugūs naudoti su prezervatyvais ir sekso žaislais.

Analinis lubrikantas silikono pagrindu puikiai tinka seksui duše, vonioje ar baseine. Šios rūšies lubrikantas tirštesnės konsistencijos ir ilgiau išliekantis, nei vandens pagrindu pagaminti lubrikantai. Silikonas sukuria malonų slydimo pojūtį, todėl analinis seksas tampa daug malonesnis ir saugesnis. Tiesa, silikoniniai lubrikantai ne visada tinkami naudoti su prezervatyvais ar sekso žaislais, nes silikonas gali ardyti lateksą ir sukelti plyšimo pavojų – tai padidintų nepageidaujamo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų riziką. Visada patikrinkite pakuotės informaciją, ar lubrikantas yra tinkamas naudoti su prezervatyvais.

Hibridinis analinis lubrikantas (vandens ir silikono pagrindu) yra švelnus, visiškai nekenksmingas odai ir puikiai papildantis natūralią drėgmę. Tokios rūšies analinis lubrikantas puikiai dera su lateksu, todėl gali būti naudojamas su prezervatyvais. Kai kurių lubrikantų sudėtyje yra raumenis atpalaiduojančių medžiagų, kad analinio sekso patirtis būtų dar malonesnė.

Analiniai lubrikantai – kad analiniais žaidimais galėtumėte mėgaukitės be jokio diskomforto!

Daugiau
Rezultatai 1 - 40 iš 41
Puslapis 1 iš 2