LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Lubrikantai vyrams (masturbacijai)

Tyrimais įrodyta, kad masturbacija yra puiki priemonė, padedanti vyrams išmokti kontroliuoti save, atitolinant ejakuliaciją. Masturbacija taip pat mažina skausmą, stresą, įtampą, padeda užmigti bei geriau pažinti savo kūną.

Kokiomis savybėmis pasižymi masturbacijai tinkami lubrikantai?

Lubrikantai vyrams, kurie praktikuoja masturbaciją, turėtų būti gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, nesukeliančių alerginių reakcijų bei odos sudirginimų. Švelnų, ilgalaikį slydimą suteikiantys vandens pagrindu pagaminti lubrikantai gali papildomai stimuliuoti arba atitolinti ejakuliaciją. Jie taip pat gali padėti suintensyvinti susijaudinimą bei pojūčius. Kai kurie lubrikantai netgi stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą ir dauginimąsi bei pasižymi regeneruojančiu bei gydomuoju poveikiu. Tinkamas lubrikantas masturbacijos metu padeda išvengti skausmo pojūčio, sausumo bei nepageidaujamos trinties.

Ką vertėtų žinoti apie lubrikantų naudojimą masturbacijos metu?

Pagrindinė taisyklė, kurią privalu žinoti, yra ta, kad lubrikantas negali būti naudojamas, jeigu Jūsų oda sudirgusi arba yra atvirų žaizdelių. Lubrikantas yra labai skalsus, o tai reiškia, kad vienam masturbacijos seansui užteks itin mažo kiekio priemonės. Na, o jeigu lubrikacija Jums pasirodytų per maža, ištepkite savo varpą papildomu kiekiu lubrikanto.

Ar masturbacijai tinkantys lubrikantai yra brangūs?

Lubrikantus masturbacijai gera kaina galite įsigyti internetu arba „Aistra“ fizinėse parduotuvėse. Kokybiškų bei puikų slydimą suteikiančių lubrikantų kaina prasideda nuo 7,00 Eur.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokį lubrikantą saugu naudoti masturbacijos metu?

Vandens pagrindo lubrikantai, skirti vaginalinei sueičiai, yra tinkamas ir saugus pasirinkimas vyrams, praktikuojantiems masturbaciją.

Nuo kokio amžiaus vyrams galima naudoti lubrikantą?

Specialistų teigimu, lubrikantas yra ta priemonė, kurią masturbacijos metu yra privalu naudoti, nepriklausomai nuo to, kiek Jums metų. Tinkama lubrikacija masturbacijos metu ne tik užtikrins sklandesnį, saugesnį procesą, bet ir prisidės prie didesnio malonumo.