LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Lubrikantai silikono pagrindu

Silikono pagrindo lubrikantai – tai viena iš lubrikantų rūšių. Šie dermatologiškai patvirtinti lubrikantai yra kokybiški, „draugiški“ žmonių sveikatai bei, lyginant su visomis lubrikantų rūšimis, ilgiausiai išliekantys ir skalsiausi lubrikantai.

Silikono pagrindo lubrikantų suderinamumas su prezervatyvais ir sekso žaisliukais

Silikono pagrindo lubrikantai yra idealiai suderinami su latekso prezervatyvais. Šio lubrikanto negalima naudoti su sekso žaisliukais, pagamintais iš silikono: naudojant silikoninius sekso žaislus su silikono pagrindo lubrikantais kyla rizika juos pažeisti.

Tinkamiausi lubrikantai meilės žaidimams duše – lubrikantai su silikonu

Itin riebūs, ilgai išliekantys bei ypač gerą lubrikaciją ir slydimą užtikrinantys lubrikantai su silikonu yra tinkamiausias pasirinkimas tiems, kurie mėgsta meilės žaidimus vonioje ar duše. Pažymėtina, kad silikono pagrindu pagaminti lubrikantai nenusiplaus viso lytinio akto metu, o tai reiškia, kad intensyvus drėkinimas, gera lubrikacija bei malonūs pojūčiai yra garantuoti. Tiesa, turėkite omenyje, kad silikoniniai lubrikantai pakankamai sunkiai nusiplauna nuo kūno, todėl nederėtų jų naudoti ne pagal paskirtį, pavyzdžiui, kaip masažinio aliejaus ar pan.

Kur galima įsigyti silikono pagrindu pagamintų lubrikantų?

Silikono pagrindu gaminamų lubrikantų gera kaina galima įsigyti internetu arba mūsų fizinėse parduotuvėse.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra silikoninis lubrikantas?

Silikoninis lubrikantas – tai lubrikantas, gaminamas silikono pagrindu ir tinkamas naudoti su visais latekso prezervatyvais.

Ar lubrikantai silikono pagrindu nesukels alergijos?

Silikono pagrindu gaminamų lubrikantų sudėtyje nėra medžiagų, kurios yra laikomos alergenais, o tai reiškia, kad šie lubrikantai yra tinkami ir itin jautriems, į alergijas linkusiems žmonėms. Žinoma, šios rūšies lubrikanto nepatartina rinktis asmenims, alergiškiems pagrindinei šių lubrikantų sudedamajai daliai, t. y., silikonui.