LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Straponai

49,00 €
Pasirinkite variantą

Prisegami peniai – sekso žaidimų mėgėjų dažniau vadinami straponais – aistrą kurstantys ir didesnį malonumą sukeliantys sekso žaislai. Straponas – penio imitacijos ir reguliuojamo diržo (ar kelnaičių) derinys, skirtas meilės žaidimams, įsiskverbiant į vidų. Dirželiais pritvirtintas silikoninis ar guminis penis gali atstoti tikrus vyro lytinius organus.

Paprastai straponai sudaromi iš reguliuojamų diržų, į kurį įstatomas (arba jau yra įstatytas) penio imitatorius. Potyriai gali būti fiziškai malonūs tiek strapono dėvėtojui (nes falo pagrindas gali prispausti lytines lūpas ar klitorį su kiekvienu stūmimu), tiek tam, į kurį penio imitacija įskverbiama.

Straponai dažniausiai naudojami moterų, tačiau puikiai tinka ir tais atvejais, kai vyro ir moters pora nori apsikeisti vaidmenimis bei išbandyti šį tą dar nepatirto ir visiškai naujo. Prisegami peniai tinka tiek švelnių meilės žaidimų megėjams, tiek pasiilgusiems aštresnių ir ekstremalesnių pojūčių.

Prisegami peniai – puiki galimybė žaisti meilės žaidimus, išlaisvinti seksualumą, patirti ką nors naujo ir pasinerti į tikros aistros sūkurį, nepriklausomai nuo to, ar esate vyras, ar moteris. Aistra asortimente – gausus straponų pasirinkimas: klasikiniai, tinkami pradedantiems ar pažengusiems sekso žaislų naudotojams, pripučiami, vibruojantys, itin realūs, su klitorine stimuliacija ir be jos, tuščiaviduriai, pilnaviduriai, be dirželių (įvedami) ir netgi komplektai (su reguliuojamomis kelnaitėmis ir įvairių formų bei dydžio penio imitacijomis). Straponai gali išpildyti kiekvieno fantazijas ir pateisinti net ir išrankiausiųjų lūkesčius. Prisegami peniai yra įvairių dydžių, spalvų, formų bei tekstūrų. Jie gaminami iš kokybiškų ir saugių medžiagų, siekiant išsaugoti tiek jų universalumą, tiek komfortą juos naudojant.

Paverskite savo meilės žaidimus įdomesniais. Kad įspūdžiai būtų dar stipresni, kartu su straponais rekomenduojama įsigyti ir kitų sekso žaislų kaip - vibruojantys penio žiedai, sekso lėlės ar analinai kaiščiai.