LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Penio pompos

Penio pompa – vakuuminis prietaisas, kuris gali padėti varpai stipriai sustandėti ir išlikti kietai. Tai daugumai tinkantis sekso žaislas, kurio pagrindinė paskirtis – padidinti kraujo tekėjimą į varpą ir geriau išlaikyti erekciją. Ne tik penio pompos bet ir krūtinės pompos naudojamos ne tik turint sutrikimų bet ir malonumams padidinti. Be to, penio pompa gali suteikti varpai šiek tiek papildomo ilgio bei apimties.
Kada verta išbandyti penio pompas?
  • Veikia efektyviai. Praktikuojant ir teisingai naudojant pompas peniui, dauguma vyrų gali pasiekti stipresnę erekciją, kurios pakaks viso sekso metu.
  • Yra neinvazinis erekcijos gerinimo būdas, kuris gali puikiai pakeisti vaistus ar injekcijas.
  • Gali padėti atgauti lytinę funkciją po tam tikrų medicininių procedūrų.
  • Nekelia šalutinio poveikio rizikos ir yra saugios naudoti
Jei norite mediciniškai patvirtintu būdu sustiprinti erekciją ar siekiate padidinti varpą ir pajausti didesnį malonumą sekso metu, penio pompa gali būti vienas geriausių sprendimų. Pasiruošimas šio sekso žaislo naudojimui – paprastas. Pirmiausia, ištepkite penį lubrikantu. Tuomet uždėkite ant jo cilindrą (dažniausiai pagamintą iš plastiko). Pumpuokite iš cilindro orą – susidaręs vakuumas suaktyvina kraujo apytaką, todėl penis įgauna papildomos apimties ir ilgio. Kai bus pasiekta visiška erekcija, palaikykite varpą cilindro formoje apie 3 minutes. Jei po penio pompos panaudojimo erekciją išlaikyti norėsis kuo ilgiau, pasinaudokite penio žiedu, kuris ne tik padeda sulėtinti kraujo cirkuliaciją, bet ir leidžia ilgiau mėgautis maloniais pojūčiais.
Pompas peniui galima rinktis iš kelių rūšių: klasikinės, automatinės, vibruojančios ar vandens pompos. Nuo jų rūšies priklauso ir kaina – automatinės ir vibruojančios penio pompos yra šiek tiek brangesnės, tačiau jų rezultatas greitesnis ir malonesnis.