LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Netradicinio dydžio prezervatyvai

Netradicinio dydžio prezervatyvai – tai prezervatyvų rūšis, skirta vyrams, kuriems standartinio dydžio prezervatyvai netinka, t.y., yra per maži arba per dideli. Didesnio arba mažesnio dydžio prezervatyvus gera kaina parduodame internetu ir fizinėse parduotuvėse. Mažiausi ar itin dideli prezervatyvai, kuriuos rasite mūsų asortimente, yra pačios aukščiausios kokybės.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti prezervatyvo dydį?

Pagrindiniai prezervatyvų matmenys yra ilgis ir plotis. Žinant savo varpos matmenis ir atsižvelgus į prezervatyvų matmenis, išsirinksite tinkamo dydžio prezervatyvus.

Jei naudosiu ne savo dydžio prezervatyvą, kas gali nutikti?

Netinkamo dydžio prezervatyvai negali tinkamai atlikti pagrindinės savo funkcijos: per mažas prezervatyvas, tikėtina, įplyš arba nusmuks, o per didelis - tinkamai nepriglus prie varpos, o tai reiškia, kad į jį gali patekti oro arba prezervatyvas tiesiog nusmuks.

Ką daryti jeigu prezervatyvas neužsimauna?

Jeigu prezervatyvas neužsimauna, tikėtina, kad pasirinkote per mažą apsaugos priemonę arba bandote ją užmauti netinkama kryptimi.