LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Penio žiedai, movos

CB Gear Varpos Mova Internetu Aistra.eu -61%
5,00 €
12,90 €
Pasirinkite variantą
7,90 €
Pasirinkite variantą
Puslapis 1 iš 3

Vibruojantis penio žiedas vyrams – tai stipresnė erekcija, didesnis varpos jautrumas ir didesnis malonumas. Penio žiedai gaminami iš skirtingų medžiagų: nuo itin švelnaus silikono iki standesnės gumos, odos ar netgi metalo. Rinktis reikėtų atsižvelgiant į norimus pojūčius.

Kada naudojami penio žiedai?

  • Erekcijos disfunkcijai gydyti. Erekcijos disfunkcija – nemalonus sutrikimas, kurio metu sunku pasiekti ar išlaikyti erekciją, sunku patirti malonius ir tenkinančius lytinius santykius. Penio žiedai lėtina kraujo cirkuliaciją ir leidžia varpai ilgiau išlikti standžiai.
  • Didesnei erekcijai patirti. Net jei nekyla problemų dėl erekcijos, penio žiedas gali padėti pajausti dar didesnį malonumą. Dauguma jį naudoja dėl stipresnių pojūčių sekso metu arba dėl noro turėti didesnę varpą.
  • Stipresniems pojūčiams. Penio movos lėtina kraujo cirkuliaciją, stiprina pojūčius ir leidžia pajausti dar stipresnį orgazmą.
  • Klitorio stimuliacijai. Penio žiedas gali džiuginti ir klitorį. Naudojimo būdai įvairūs: penio žiedą galima užmauti ant varpos, ant pirštų, ant vibratoriaus ir netgi ant liežuvio. Tai žaisliukas, tinkantis bet kokioms sekso rūšims!
  • Erogeninėms zonoms tyrinėti. Žmogaus kūne yra itin daug jautrių vietų, kurios kelia beprotišką malonumą jas stimuliuojant. Vibruojantis penio žiedas, užmautas ant pirštų arba būdamas delne, gali padėti atrasti geriausias partnerio kūno vietas.
  • Analiniams žaidimams. Penio žiedai analinį seksą gali perkelti į kitą lygmenį. Tereikia žiedą tinkamai užsidėti ant varpos, kai skverbiamasi į analinę angą.

Žiedas ant penio lygiai taip pat kaip ir penio pompa  – užtikrintai didesnis malonumas abiems partneriams! Intymiems meilės žaidimams, audringoms fantazijoms ar tiesiog stipresniems pojūčiams sekso metu.