Pirkite prekių už 100€, krepšelyje įveskite kupono kodą CANDILAND ir gaukite 118ml talpos braškinį lubrikantą!

Analiniai vibratoriai

Analiniai vibratoriai puikiai žinomas žaisliukas, tačiau ne visi išdrįsta juos išbandyti. Išties tai saugus ir efektyvus būdas patirti dar didesnį seksualinį malonumą. Jei dvejojate, atsakykite sau į kelis trumpus klausimus.

Analiniai vibratoriai – priemonė džiaugtis geresniu seksu

Norisi stipresnio ir intensyvesnio orgazmo? Analinis vibratorius gali padėti tai pasiekti. Išangėje yra daug jautrių nervų galūnėlių, kai kurios iš jų yra susijusios su lytiniais organais. Tad analiniai vibratoriai puikiai stimuliuoja jautriausius moterų taškus. Taip pat analiniai vibratoriai naudingi ir vyrams – gali stimuliuoti prostatą ir sukelti neužmirštamą orgazmą. Prostatos orgazmas yra intensyvus, siunčia malonumo impulsus nuo galvos iki kojų.

Norisi patyrinėti naujas kūno sritis? Dažnai net neįsivaizduojama, kokį malonumą galima pajausti stimuliuojant tam tikras kūno vietas. Tai būtina patirti. Analinis seksas suteikia visiškai kitokį pojūtį nei bet kuri kita sekso rūšis. Atitrūkite nuo įprastų dalykų ir išlaikykite įdomius santykius miegamajame.

Turite neišpildytų seksualinių troškimų? Atsiverkite naujai patirčiai ir pasinerkite į seksualinius nuotykius, naudodami analinius vibratorius. Troškimų įgyvendinimas tikrai atveda prie naujų ir įdomių malonumo patyrimo būdų.

Norite sustiprinti intymų ryšį su partneriu? Būtent analinis seksas ir jo paįvairinimas analiniais žaislais reikalauja gero bendravimo, tarpusavio supratimo ir daug laiko, skiriamo bandant įvairius meilės žaidimus, kad atrastumėte tai, kas tinka abiems. Sakoma, kad analiniai vibratoriai gali pakelti intymumą į kitą lygį.

Analiniai vibratoriai – ir malonumas, ir geresnė sveikata

Analiniai žaisliukai gali būti naudingi sveikatai. Kodėl? Nes jie naudojami sekso metu, o šis vertinamas kaip reikalingas ir svarbus sveikatai: mažina širdies ligų tkimybę, mažina hipertenzijos ir insulto riziką, užtikrina geresnę miego kokybę, taip pat stiprina imuninę sistemą, malšina galvos skausmus, didina libido, šalina menstruacijų sukeltus skausmus ir gerina nuotaiką. Analiniai vibratoriai, suteikia ir dar kelis privalumus, t. y. stimuliuoja prostatą ir gali padėti gydyti erekcijos disfunkciją, prostatos ligas ir skausmingą ejakuliaciją.

Įvairių spalvų, formų, tekstūrų ir medžiagų analiniai vibratoriai yra orientuoti į dar didesnį malonumą, saugų lytinį aktą kurį taip pat suteikia ir prezervatyvai bei neužmirštamus pojūčius lovoje.