LT EN RU
Aistra
Aistros tinklalapyje pateikiama informacija skirta tik suaugusiems asmenims (nuo 18 m.)
Norėdami apsilankyti mūsų tinklalapyje, privalote patvirtinti, jog esate pilnametis asmuo ir gautą vaizdinę bei tekstinę informaciją naudosite savo reikmėms bei saugosite ją nuo nepilnamečių.
Ar esate pilnametis/ė?
Klientų patogumui, Aistros tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Įeidami į šią svetainę, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite ČIA.

Seksualūs chalatai

Anais Anthis juodas permatomas chalatėlis -50%
29,95 €
59,90 €
Pasirinkite variantą
39,90 €
Pasirinkite variantą
39,90 €
Pasirinkite variantą
44,90 €
Pasirinkite variantą
45,99 €
Pasirinkite variantą
46,90 €
Pasirinkite variantą
Anais Camelie juodas chalatėlis -30%
35,70 €
51,00 €
Pasirinkite variantą
52,90 €
Pasirinkite variantą
59,00 €
Pasirinkite variantą
59,00 €
Pasirinkite variantą

Prabangūs ir seksualūs chalatai moterims yra tas rūbas, kuris yra sukurtas tam, kad be didesnių pastangų galėtumėte atkreipti į save mylimo vyro dėmesį bei be žodžių pasiųsti jam subtilią užuominą apie vakaro planus. Šie iš aukščiausios kokybės medžiagų pagaminti, skirtingų spalvų bei dizainų chalatukai yra tiesiog privalomas Jūsų miegamojo atributas, puikiai prisitaikantis prie Jūsų kūno linkių, itin patogus dėvėti, nes pernelyg neaptempia kūno, į jį „neįsirėžia“ siūlės ir t. t. Šis rūbas taip pat nevaržo judesių.

Kur galima įsigyti seksualių moteriškų chalatų?

Seksualumu „alsuojančių“ moteriškų chalatų galite įsigyti visose „Aistra“ fizinėse parduotuvėse bei internetu. Šių chalatukų kaina, palyginus, nėra didelė, tačiau kokybė nepakartojama.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip prižiūrėti seksualų moterišką chalatą?

Seksualių moteriškų chalatėlių priežiūra nėra sudėtinga, tačiau juos derėtų skalbti rankomis, nenaudojant jokių balinimo priemonių, taip pat jų negalima džiovinti džiovyklėje ir lyginti karštu lygintuvu.

Ar galiu pasimatuoti chalatą jūsų fizinėje parduotuvėje?

Visus mūsų siūlomus seksualiuosius moteriškus chalatėlius galite pasimatuoti mūsų fizinėse parduotuvėse, išskyrus, žinoma, kartu su šiais chalatukais parduodamas kelnaites.