Skip to content
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
Ką erotiško dovanoti Kalėdų proga?

Ką erotiško dovanoti Kalėdų proga?

Artėja Kalėdos ir Jūs esate pas mus, ieškodami sau ar artimam žmogui intymios kalėdinės dovanėlės? Drąsiau – seksas yra itin svarbi visaverčio gyvenimo dalis, be jo būtis būtų nyki ir pilka, todėl kviečiame Jus apsidairyti mūsų parduotuvėje ir sėkmingai rasti Jūsų lūkesčius atitinkančias dovanas! Na, o kad ekspedicija po mūsų asortimentą būtų paprastesnė, turime Jums keletą patarimų:

 • Esate naujokas intymių prekių parduotuvėje ir neįsivaizduojate, nuo ko pradėti paieškas? Atsipalaiduokite – viskas ne taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti! Pirmai pradžiai siūlome Jums rinktis klasikines, gerai žinomų gamintojų prekes, jau patikrintas tūkstančių vartotojų ir pelniusias pasitikėjimą. Tai gali būti išskirtiniai prezervatyvai (šildantys, šaldantys, ilginantys aktą, stimuliuojantys ir kt.), įvairūs penio žiedai ar užveržėjai, priemonės masažui ar vonios procedūroms. Taipogi pradedantiesiems rekomenduojame nepabijoti ekonominės klasės prekių, pvz., vibratorių ar vyriškų masturbatorių – tam, kad realybėje susipažintumėte su žaisliukų galimybėmis ir suvoktumėte, kokia yra Jūsų kūno ir žaisliuko sąveika, nebūtina pernelyg išlaidauti. Tik po to, kai nuspręsite, kokio konkrečiai efekto tikitės iš tam tikros prekės bei pajusite jos poveikį, kainos kartelę galite kilstelėti ir aukščiau. Pirmasis gyvenime vibratorius ar prostatos masažuoklis (tegu ir ekonominės klasės) – puiki dovanėlė sau ar mylimam žmogui!
 • Jūs karts nuo karto užsukate į sekso prekių parduotuvę, tačiau nesate aktyvus pirkėjas. Jei tai Jūs, tikriausiai jau esate daugmaž nors teoriškai susipažinęs su prekių asortimentu bei galimybėmis, tačiau perkate retai. Siūlome Jums kiek praplėsti paieškų akiratį ir rekomenduojame kokybiškas prekes su papildomomis funkcijomis (pvz., šildančius-šaldančius lubrikantus, vibratorius zuikučius, vibruojančius prostatos masažuoklius, jaudinančius ir tarpvietę ir pan.). Naudinga tyrinėti savo kūno poreikius, įsiklausyti į jį ir patenkinti seksualinį alkį – tai žmogaus gyvybingumo bei geros sveikatos vienas pagrindinių aspektų. Kalėdos – puiki proga palepinti savo glamonių trokštantį kūną!
 • Esate tikras sekso prekių ekspertas/-ė ir erotinių prekių parduotuvėse nardote, lyg žuvis vandenyje? Sveikiname! Turbūt, jau esate ištyrinėjęs savo seksualumą bei kūno poreikius, tad Jus nustebinti bus sunku. Siūlome Jums sekti sekso prekių pasaulio naujausias gamybos tendencijas ir išmėginti novatoriškuosius žaisliukus ar erotines prekes (pvz., Gvibe2 stimuliatorius, Gballs vaginaliniai kamuoliukai, We-Vibe Sync poros vibratorius ir kt.). Naujausio modelio sekso žaisliukas  – žavinga kalėdinė staigmena tiek sau, tiek mylimam žmogui!
Dovanėlių pavyzdžiai vyrui:
 • šaldantys prezervatyvai, vibruojantis penio žiedas, stimuliuojantis arba, priešingai, nujautrinantis kremas
 • potenciją skatinantis maisto papildas (pvz., PowerTabs, Prorino, Herbaleaf ir kt.) ir energizuojantis lubrikantas (pvz., Pjur Superhero)
 • vyriški stringučiai, vyriškas masažo aliejus ir smilkalai
 • prostatos masažuoklis ir analinis kremas
 • suvaržymo (restraint) priemonių rinkinys ir žaidimo kauliukai
 • intymių vietų plaukų skutimo mašinėlė
Dovanėlių pavyzdžiai moteriai:
 • mini vibratorius ar stimuliatorius ir stimuliuojantis ar šildantis lubrikantas
 • seksualūs naktinukai ir prisegamos kojinės ar feromoniniai kvepalai
 • nėriniuotos kelnaitės ir spenelių lipdukai
 • afrodiziakinis masažo aliejus ir antrankiai ar kutenimo plunksnelė
 • klitorį stimuliuojantis kremas ir poros vibratorius
 • aistrą skatinantis maisto papildas ir klitorį stimuliuojantis kremas
 • analinis kaištis ir atpalaiduojantis lubrikantas
 • intymių vietų plaukų skutimo mašinėlė

Pabaigoje dar norėtume priminti, kad mes, žmonės, prie pagrindinės dovanos trokštame ir kokio mielo siurprizo. Todėl, mielas pirkėjau/-a, nepamirškite to ir apsidairykite dar kokių smulkmenų "desertui" – gal tai būtų žavingas erotiškas apatinis trikotažas, stimuliuojantys kremukai, higienos priemonės, kalėdiniai aromatai ar tiesiog humoristinė dovanėlė. Na, o mes linkime Jums gražaus Kalėdinio periodo bei sėkmingo seksualinio gyvenimo!

Jei reikės pagalbos komplektuojant dovanėlę, būtinai kreipkitės į mus el. paštu info@aistra.lt arba telefonu +370-624-73093. Patarsime, kas su kuo geriausiai tinka ir kas labiausiai nustebintų mylimąjį/ją.
Ankstesnis straipsnis Konsultantė išbando: GLAS Orange Tickler

10% papildoma nuolaida!

Užsisakykite Aistra naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą pirkinių krepšeliui!