Skip to content
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
DAUGKARTINIAI PREZERVATYVAI – NAUJOVĖ, BET AR SAUGI?

DAUGKARTINIAI PREZERVATYVAI – NAUJOVĖ, BET AR SAUGI?

Šiais laikais rinkoje galima rasti pakankamai nemažą šių „nesunaudojamų“ prezervatyvų asortimentą.

Kas yra daugkartinio naudojimo prezervatyvai?

Daugkartinio naudojimo prezervatyvai – tai pakankamai nauja prezervatyvų rūšis, išsiskirianti iš kitų rūšių prezervatyvų tuo, kad po sueities šias apsaugos priemones galima išplauti ir naudoti pakartotinai neribotą kiekį kartų.

Iš kokių medžiagų yra gaminami daugkartiniai prezervatyvai?

Priešingai nei mums jau įprasti prezervatyvai, daugkartinio naudojimo apsaugos priemonės nėra gaminamos nei iš latekso, nei iš poliuretano ar poliizopreno. Šių prezervatyvų gaminimui yra naudojamas minkštas silikonas.

Kokiomis savybėmis pasižymi daugkartinio naudojimo prezervatyvai?

Daugkartiniai prezervatyvai yra apibūdinami kaip ploni, elastingi, netoksiški prezervatyvai, kurie nėra reiklūs priežiūrai, t. y., po naudojimo juos tiesiog reikia išplauti, bei patikimai apsaugantys nuo nepageidaujamo nėštumo ir ligų. Šios apsaugos priemonės taip pat tausoja aplinką, nes yra sumažinamas išmetamų atliekų kiekis. Žinoma, egzistuoja ir kita nuomonė. Yra manančių, kad daugkartinio naudojimo prezervatyvai neturėtų būti naudojami, nes jie, kaip ir, pavyzdžiui, tamponai, yra gaminys, kuris gali būti naudojamas tik vieną kartą. Pasak šios nuomonės šalininkų, daugkartinių prezervatyvų naudojimas yra pakankamai šlykštus ir nehigieniškas dalykas: visada išlieka galimybė, kad šis prezervatyvas bus blogai išplautas, todėl taps infekcijos priežastimi. Pasak daugkartinių prezervatyvų priešininkų, šie prezervatyvai labiau tarnauja kaip stimuliuojančios priemonės, nei kaip patikimą apsaugą nuo nepageidaujamo nėštumo bei lytiniu keliu plintančių ligų užtikrinančios priemonės.
Daugkartinio naudojimo prezervatyvai dažniausiai yra „dengti“ įvairiausiai taškeliais, gumbeliais, rievelėmis ir t. t., todėl jų naudojimas sekso metu leidžia papildomai stimuliuoti moterį. Šių apsaugos priemonių būna įvairių dydžių, todėl vyrams nėra sunku rasti tokį, kuris geriausiai atliepia jų individualius poreikius.
Stiprioji lytis daugkartinio naudojimo prezervatyvus mėgsta dėl to, kad jie yra sukurti taip, kad naudojant juos, varpos atrodo didesnės. Be to, silikonas yra šiek tiek storesnis, todėl vyrai yra šiek tiek „nujautrinti“, ko pasekoje lytini aktas gali trukti ilgiau.

Kaip išvalyti daugkartinio naudojimo prezervatyvus?

Daugkartinio naudojimo prezervatyvai nėra reiklūs priežiūrai. Šiuos prezervatyvus po panaudojimo reikia išplauti. Tam puikiai tiks paprastas, iki 40 laipsnių pagal Celsijų pašildytas vanduo. Išplautą apsaugos priemonę nuvalykite ir saugiai pasidėkite kitam kartui.

Ar daugkartinio naudojimo prezervatyvai yra saugūs naudoti?

Silikonas, iš kurio yra gaminami daugkartinio naudojimo prezervatyvai, nėra toksiškas. Jame nėra jokių medžiagų, galinčių pakenkti žmonių sveikatai. Silikonas, kaip medžiaga, yra labai minkštas, todėl iš jo pagamintos apsaugos priemonės nežaloja seksu besimėgaujančios poros. Sunku pasakyti, kiek ši apsaugos priemonė yra patikima, apsaugant nuo lytiniu keliu plintančių ligų ar nėštumo, tačiau apsaugą nuo infekcijų galėsite užsitikrinti tik itin kruopščiai ją plaudami.

Ar rekomenduojame daugkartinius prezervatyvus?

Ne. Daugkartinio naudojimo prezervatyvai labiau skirti pramogai, nei apsaugai. Dažnu atveju jie gaminami Kinijoje ir neatitinka europietiškų saugumo standartų, keliamų prezervatyvams. Kai įprastiniai prezervatyvai kainuoja centus - rizikuoti tikrai neverta.
Ankstesnis straipsnis KAIP VEIKIA VIBRATORIUS?
Kitas straipsnis KODĖL SEKSO METU NEJAUČIU MALONUMO?

10% papildoma nuolaida!

Užsisakykite Aistra naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą pirkinių krepšeliui!