Skip to content
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
KODĖL SEKSO METU NEJAUČIU MALONUMO?

KODĖL SEKSO METU NEJAUČIU MALONUMO?

Vis dėlto seksologai vienbalsiai tvirtina, kad pagrindinis „lytinis“ organas kūne yra žmogaus smegenys, kitaip tariant, didelė dalis priežasčių, lemiančių tai, kad žmonės mylėdamiesi nejaučia malonumo yra susijusios su psichologija.

Malonumas ir psichologinė savijauta

Seksui turi būti pasirengęs ne tik kūnas, bet ir protas. Nerimas, nusivylimas, pervargimas ar „perdegimas“ neigiamai veikia gebėjimą susijaudinti ir artimo, intymaus ryšio troškimą. Seksas tokioje būsenoje dauguma atvejų nesibaigia moterų orgazmais.
Orgazmus „nužudyti“ gali ir įtampa, kuri tvyro poros santykiuose. Poros, kurios geba kalbėtis, dažniausiai greičiau išsprendžia santykiuose kylančias problemas, nei tos poros, kurios viską palieka likimo valiai, arba visada laukia pirmojo žingsnio iš savo partnerio.
Toksiška aplinka, kupina stresorių ir kitų neigiamai veikiančių dirgiklių, taip pat trukdo atsipalaiduoti ir mėgautis procesu, o tai reiškia, kad toks dalykas, kaip orgazmas, tampa tolima, vargiai pasiekiama svajone.

Kompleksai dėl išvaizdos – realus orgazmo priešas

99,99 proc. žmonių, ypač jai tie žmonės yra moterys, visada randa priežasčių būti nepatenkintais savo išvaizda. Nesugebėjimas priimti savęs ir savo kūno veda link to, kad miegamajame yra sunku atsipalaiduoti. Kompleksai dėl pilvuko, krūtinės, rankų, šlaunų ir kitų kūno dalių neleidžia susitelkti į meilės žaidimus ir dažniausiai blaško ne tik moterį, bet ir vyrą, kurį pamažėle taip pat ima erzinti nuolatinis dangstymasis ir burbėjimas. Paradoksalu, bet vyrai dažniausiai net nepastebi arba jiems netrukdo netobula moters figūra, į kurią susikoncentravusi moteris nesugeba pasiekti ir didžiojo „O“. Kad pradžioje įgauti daugiau pasitikėjimo savo seksualumu ir sujaudinti partnerį, galime patarti apsivilkti erotinį apatinių komplektą, seksualų chalatėlį, ar net persirengti aistringa pirate! Toks būdas padės ne tik dar labiau sujaudinti partnerį, bet ir padės pridengti tas kūno vietas, kurios jus stabdo nuo malonumo pasiekimo. Patogiai jaustis savo odoje nėra prabanga – tai būtinybė visuose gyvenimo atvejuose, įskaitant intymias akimirkas.


Praeities traumos neigiamai veikia gebėjimą jausti malonumą mylintis

Praktiškai kiekvienas žmogus turi kažkokių praeities „šmėklų“, potencialiai galinčių nuodyti jų dabartinį seksualinį gyvenimą. Vienų „šmėklos“ itin didelės ir baisios, susijusios su seksualine prievarta bet kuriame amžiaus tarpsnyje, kitų mažesnės, susijusios su nenusisekusiais santykiais ar baime dėl skirtingos partnerių seksualinės patirties ir t. t. Praeitis visada yra su mumis, tačiau ją reikia išmokti „paleisti“, o tai padeda padaryti psichologai arba nuoširdus ir atviras bendravimas su partneriu tiek prieš seksą, tiek jo metu, tiek po jo.

Partneris Jus verčia jaustis nepatogiai? Atsisveikinkite su orgazmais

Šiandien jau kalbėjome apie toksišką aplinką ir neigiamą jos įtaką intymiam gyvenimui. Viena iš toksiškos aplinkos dedamųjų yra ir toksiški pačios poros santykiai. Santykiai, kuriuose nėra pasitikėjimo, pagarbos, saugumo jausmo ir meilės, tikrai nėra tai, apie ką visi svajojame. Toks ryšys ne tik žlugdo pasitikėjimą savimi, menkina savivertę, bet ir neigiamai atsiliepia intymioje plotmėje, kai kalba pakrypsta apie malonumą, sąlygotą intymių santykių.

Ankstesnis straipsnis DAUGKARTINIAI PREZERVATYVAI – NAUJOVĖ, BET AR SAUGI?
Kitas straipsnis NORIU SEKSO – KĄ DARYTI?

10% papildoma nuolaida!

Užsisakykite Aistra naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą pirkinių krepšeliui!