Skip to content
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
KAIP VEIKIA VIBRATORIUS?

KAIP VEIKIA VIBRATORIUS?

Vibratoriaus veikimas labai glaudžiai yra susijęs su paties vibratoriaus rūšimis ir tiksline paskirtimi. Trumpai aptarkime vibratorių veikimo principus bei tikslinę jų paskirtį.

Koks yra vibratoriaus veikimo principas?

Svarbiausia vibratoriaus dalis, leidžianti vibratoriui dirbti, yra jo variklis. Vibratoriaus variklis yra ypatingas tuo, kad dėl specialiai sukurto disbalanso veikdamas kliba, o tokie vibratoriaus parametrai, kaip paties variklio greitis, vibratoriaus dydis bei svoris lemia šio sekso žaislo vibracijas ir jų stiprumą. Žinoma, tam, kad vibratorius veiktų, vien variklio nepakanka, nes tam, kad variklis „užsikurtų“, jį reikia „maitinti“: vibratoriai gali būti įkraunami, prijungus juos prie elektros tinklo, jie taip pat gali būti „maitinami“ baterijomis. Įvairias šio sekso žaisliuko funkcijas įgalina vibratoriuje esanti plokštelė. Jos dėka be jokio vargo galima keisti vibravimo režimus, vibracijų stiprumą, įjungti bei išjungti pritaisą ir t. t.

Klitorio ir lytinių lūpų stimuliacijai skirti vibratoriai

Klitorio ir lytinių lūpų stimuliacijai skirti vibratoriai, kaip supratote, veikia išorėje, t y., jais nereikia įsiskverbti į makštį. Dėl savo formos, kuri toli gražu neprimena tradicinių vibratorių išvaizdos, šie vibratoriai vienu metu gali „veikti“ pakankamai nemažą plotą, todėl vienu metu gali stimuliuoti ir klitorį, ir lytines lūpas. Šių vibratorių būna įvairių dydžių, formų ir dizaino sprendimų, bet visų jų veikimo principas ir pagrindinis tikslas yra tas pats, t. y., suteikti moteriai malonumą, dirginant jos slapčiausiais vieteles galingu, tačiau švelniu vibratoriumi.

Vibratoriai, padedantys imituoti lytinį aktą

Vibratoriai, savo išvaizda labai primenantys vyrišką pasididžiavimą, yra naudojami įsiskverbimui į moterį. Skirtingų dydžių vibratoriai, juos įjungus, nenustygsta vietoje, todėl yra dirginamos slapčiausios moters makšties kertelės, kaip tai būtų daroma sueities su vyru metu.

Kombinuoti vibratoriai klitorio bei vaginos stimuliacijai

Kombinuoti vibratoriai dažnai yra vadinami „triušiukais“. Šio tipo vibratoriai būna įvairiausių formų, tačiau visas jas sieja vienas bendras požymis, t. y., dvi galvutės. Viena galvutė skverbiasi į makštį, o kita stimuliuoja klitorį. Šis „darbštus“ sekso žaisliukas gali turėti ir tris galvas, kurios atitinkamai stimuliuoja klitorį, makštį bei analinę angą arba tarpvietę, sėklides bei analinę angą.

Analiniai vibratoriai analinės angos stimuliacijai

Pakankamai ploni vibratoriai, skirti stimuliuoti analinę angą, veikdami vibruoja, sukasi ir pulsuoja, taip sukeldami didžiulį malonumą. Sakoma, kad įjungus šį vibratorių, jis lengvai randa kelią prie vyriško „G“ taško. Žinoma, nepamirškite, kad į pagalbą pasitelkiant analinius vibratorius, visada turi būti naudojamas lubrikantas. Lubrikantas sušvelnins įsiskverbimą bei visą procesą padarys neskausmingu bei maloniu.

Ankstesnis straipsnis SEKSAS TELEFONU – KĄ SAKYTI?
Kitas straipsnis DAUGKARTINIAI PREZERVATYVAI – NAUJOVĖ, BET AR SAUGI?

10% papildoma nuolaida!

Užsisakykite Aistra naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą pirkinių krepšeliui!