Skip to content
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
KAIP ATSMAUKTI PENIO GALVUTĘ?

KAIP ATSMAUKTI PENIO GALVUTĘ?

Švelnus ir lėtas apyvarpės atsmaukimas

Penio galvutės atsmaukimas iš tiesų nėra raketų mokslas, o tai reiškia, kad tais atvejais, kai nėra jokių patologijų, šis procesas yra gana greitas ir neskausmingas. Penio galvutę paprasta atsmaukti pirštais, stumiant apyvarpę atgal. Žinoma, skubėti nereikėtų. Juk žinote, kad skubos darbą velnias veja, o tai reiškia, kad skubėdami ženkliai padidinate tikimybę susižeisti. Pažymėtina, kad jeigu bandant atsmaukti apyvarpę jaučiate diskomfortą ar net skausmą, derėtų nustoti stengtis „atidengti“ penio galvutę, nes rizikuojate paskatinti plyšimus.

Jeigu Jūsų apyvarpė sunkiai atsismaukia, Jums gali tekti užsiimti jos, t.y., apyvarpės, treniruotėmis: keletą dienų arba savaičių vis palaipsniui atitraukinėkite apyvarpę tol, kol pajausite diskomfortą. Palaipsniui Jūsų apyvarpė išsitemps, todėl apyvarpės atsmaukimo procesas taps labai greitu, paprastu ir, svarbiausia, neskausmingu. Žinoma, jeigu Jūsų apyvarpė yra labai „užsispyrusi“, į „treniruotės“ rutiną teks įtraukti ir intensyvesnius pratimus tokius, kaip apyvarpės ištempimas su 20–30 sekundžių užlaikymu. Pratimą reiktų kartoti iki 3 kartų, kurių kiekvieno trukmė iki 5 min., per dieną. Norėtume atkreipti dėmesį, kad šie pratimai veikia tik tada, kai yra nuosekliai ir be jokių išlygų atliekami nuolat, o pastebimų rezultatų gali tekti laukti ir metus.

Dar vienas būdas „treniruoti“ apyvarpę yra silikoninio žiedo naudojimas. Šis silikoninis žiedas yra uždedamas ant viršutinio apyvarpės žiedo ir su juo vyras turi praleisti keletą valandų per dieną. Kaip ir prieš tai minėtas pratimas, taip ir apyvarpės atsmaukimas, panaudojant silikoninį žiedą, palaipsniui padės ištempti apyvarpę tiek, kad penio galvutę bus galima atsmaukti labai greitai ir be skausmo. Pažymėtina, kad jeigu darant šias „treniruotes“ jaučiate skausmą, pastebite paraudimą arba kraujavimą, nedelsdami nutraukite šiuos pratimus ir pasikonsultuokite su gydytoju. Nepavykus minėtais pratimais atsmaukti apyvarpės, gydytojai įprastai skiria specialų gydymą, tais atvejais kai gydymas nepadeda, Jums gali tekti atlikti apipjaustymą.

Penio galvutės atsmaukimas duše

Apyvarpės higienai turėtų būti skiriama nemažai dėmesio. Kaskart maudydamiesi duše ar vonioje, nepamirškite, kad būtina nuplauti ir varpą. Tai padaryti nėra sunku. Jums tiesiog pirštais reikia atsmaukti apyvarpę atgal ir nuplauti šiltu muiluotu vandeniu. Atkreipkite dėmesį į tai, kad vandens šios procedūros metu gailėti nereikėtų. Baigus maudynes, „grąžinkite“ apyvarpę į vietą.

Apyvarpės atitraukimas vonioje ar duše yra naudingas ne vien tik dėl higieninių sumetimų. Šiltas vanduo suminkština apyvarpę, todėl ją atsmaukti gali būti lengviau negu tai būtų galima padaryti, neįtraukus karšto vandens terapijos.
Ankstesnis straipsnis PURŠKIAMAS PREZERVATYVAS – AR ĮMANOMA TOKIA ATEITIS?
Kitas straipsnis Vibratoriaus naudojimas ir priežiūra

10% papildoma nuolaida!

Užsisakykite Aistra naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą pirkinių krepšeliui!