Skip to content
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
PURŠKIAMAS PREZERVATYVAS – AR ĮMANOMA TOKIA ATEITIS?

PURŠKIAMAS PREZERVATYVAS – AR ĮMANOMA TOKIA ATEITIS?

Mokslininkai manė, kad įmanoma. Jau ne vienerius metus yra kalbama apie purškiamus prezervatyvus, kurie galimai netolimoje ateityje sukels perversmą saugaus sekso pasaulyje.

Kam gimė purškiamų prezervatyvų idėja?

Purškiamų prezervatyvų idėjos tėvas ir jų prototipo kūrėju yra mokslininkas Jan Vinzenz Krause, kuris užsimojo sukurti purškiamus prezervatyvus, įkvėptas tunelinės automobilių plovyklos pavyzdžio.

Numatomi purškiamų prezervatyvų privalumai

Efektyvi apsauga nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų, jokių problemų dėl apsaugos priemonės dydžio pasirinkimo, jokio smūkčiojimo, nepatogumo jausmo, jokio aistros „žudymo“, laukiant kol parteris užsimaus apsaugos priemonę ir t. t. – tai tik dalis privalumų, kuriais, anot mokslininkų, galėtų pasižymėti purškiami prezervatyvai.

Ar jau yra sukurti purškiami prezervatyvai?

Atsakymas yra ir taip, ir ne. Purškiamų prezervatyvų prototipas yra sukurtas jau seniai. Jį testavo tiek savanoriai, tiek pats kūrėjas. Teigiama, kad savanoriai apie sukurtą produktą atsiliepė pakankamai teigiamai, tačiau, kaip suprantate, įvertinimas „pakankamai teigiamai“ nėra tolygus įvertinimui „puikiai“. Purškiamų prezervatyvų testuotojai vienbalsiai įvardijo vieną šių prezervatyvų ydų, t. y., ilgą džiūvimo laiką: užpurškus šį prezervatyvą poroms reikėjo laukti net 2 minutes, kol jis išdžius ir tik tada grįžti prie meilės žaidimų. Nemaloniu siurprizu testuotojams buvo ir faktas, kad užpurškus šią apsaugos priemonę, pasigirsdavo itin garsus, erzinantis šnypštimas, kuris „mušė“ susijaudinimą, o kai kurias purškiamus prezervatyvus testuojančias poras net išgąsdino. Tiesa, teisingumo dėlei, būtina paminėti faktą, kad purškiamus prezervatyvus lytinių santykių metu naudojo tik jų kūrėjas, o štai testuotojai intymiai sueičiai jų taip ir nepanaudojo.

Ar purškiami prezervatyvai vis dar tobulinami?

Deja, bet purškiamų prezervatyvų tobulinimas buvo nutrauktas dar 2008 m. Šios revoliuciją saugaus sekso pasaulyje galėjusios sukelti apsaugos priemonės kūrėjas, nusivylęs, jo manymu, perdėtai griežtais Europos Sąjungos reikalavimais gaminių kokybei, nebematė prasmės tobulinti gaminio, nes matė daug „įspėjamųjų ženklų“ kurie, anot jo, būtų sutrukdę purškiamiems prezervatyvams patekti į rinką.

Ar mus kada nors pasieks purškiami prezervatyvai?

Žinote posakį „niekada nesakyk niekada“. Šis posakis itin tiksliai apibūdina ir situaciją, susijusią su purškiamais prezervatyvais. Prieš 14 metų, kai J. V. Krause nusprendė nebetęsti purškiamų prezervatyvų tobulinimo, technologijos ir procesai nebuvo tiek daug pažengę, kokie jie yra dabar. Technologijos tobulėja kiekvieną dieną, todėl visada yra tikimybė, kad atsirast entuziastų, norinčių pasauliui „dovanoti“ purškiamus prezervatyvus, ir jie pratęs ambicingą ir analogų pasaulyje neturintį mokslininko iš Vokietijos darbą. Kada tai bus, atsakyti negali niekas. Aišku tik viena, kad pasaulis jau yra pasiruošęs purškiamiems prezervatyvams.

Na, o kol purškiamų prezervatyvų išbandyti negalime, siūlome naudoti įprastinius užmaunamus prezervatyvus, kuriuos rasite čia - Prezervatyvai.
Ankstesnis straipsnis LUBRIKANTAI NĖŠČIOSIOMS - KĄ TURĖTUME APIE JUOS ŽINOTI?
Kitas straipsnis KAIP ATSMAUKTI PENIO GALVUTĘ?

10% papildoma nuolaida!

Užsisakykite Aistra naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą pirkinių krepšeliui!