Skip to content
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
Vibratoriaus naudojimas ir priežiūra

Vibratoriaus naudojimas ir priežiūra

PASTABA: ši instrukcija tinka visiems sekso žaisliukams, turintiems vibravimo mechanizmą.

Vibratorius – puikus ir geidžiamas daugelio moterų sekso žaisliukas – nesvarbu, ar solo, ar poros meilės žaidimams. Na, o kad mylimas žaisliukas tarnautų ilgai, juo reikia rūpintis ir tinkamai jį prižiūrėti. Kaip? Sužinosite, perskaitę keletą mūsų patarimų!

Nuo ko pradėti?

Nusipirkusios vibratorių, įsitikinkite, ar ant jo nėra įtrūkimų bei kitų mechaninių pažeidimų. Įdėkite į vibratorių naujas baterijas ir patikrinkite, ar jis veikia. Jei prie vibratoriaus pridedama naudojimo instrukcija, atidžiai ją perskaitykite ir laikykitės jos rekomendacijų. Jei nesate tikra, kaip įdėti baterijas ar kaip naudotis vibratoriumi, susisiekite su mumis.

Kokį lubrikantą pasirinkti?

Kiekvieną vibratorių rekomenduojame naudoti su lubrikantu – taip išvengsite galimų sužeidimų ir nemalonaus trinties, sausumo pojūčio, trukdančio mėgautis žaisliuko kompanija. Tinkamai parinktas lubrikantas padės ilgiau tarnauti vibratoriui ir padovanos Jums dar daugiau karštų, malonių akimirkų, naudojant sekso žaisliuką. Renkantis lubrikantą, svarbu žinoti keletą paprastų taisyklių:
 • Vibratoriams, pagamintiems iš silikono, tinka tik vandens pagrindo lubrikantai. Lubrikantai silikono pagrindu gadina silikoninių žaisliukų paviršių, todėl jie yra griežtai nerekomenduojami.
 • Šiuo metu itin populiarūs sekso žaisliukai, pagaminti iš Nature Skin medžiagos – jų tekstūra yra labai panaši į natūralią žmogaus odą. Jei įsigijote tokį vibratorių, taipogi naudokite vandens pagrindo lubrikantą – užtikrinsite ilgesnį žaisliuko tarnavimą.
 • Vibratoriams, pagamintiems iš ABS, PVC, TPR, TPE galite naudoti tiek vandens, tiek silikono pagrindo lubrikantus.
Daugiau informacijos apie lubrikantus ir kaip juos tinkamai išsirinkti, rasite mūsų paruoštukėje Kaip išsirinkti lubrikantą?

Kaip naudoti vibratorių?

 • Vibratorių, kaip ir bet kokią kitą elektros prekę, reikia saugoti – net aistros įkarštyje pasirūpinkite, kad vibratoriaus netyčia stipriai nesutrenktumėte. Nerekomenduojama vibratoriaus mėtyti – jis gali sugesti, o, jei yra pagamintas iš plastiko, įtrūkti.
 • Nesubraižykite vibratoriaus paviršiaus – jis gali tapti nebetinkamas naudojimui.
 • Jei vibratorius yra pakraunamas USB jungtimi, prieš pirmą naudojimą rekomenduojame jį palikti krautis per naktį.
 • Tuo atveju, jei naudojate vibratorių ne tik vaginaliniams, bet ir analiniams malonumams, rekomenduojame ant vibratoriaus mauti prezervatyvą – jį pakeiskite kitu, nuo vaginalinių glamonių pereidama prie analinių. Tai paprasčiausias būdas išvengti infekcijų ir bakterijų patekimo į makštį.
 • Taipogi šis apsisaugojimo nuo infekcijų būdas pravers, jei dalijatės vibratoriumi su savo partneriu - ant vibratoriaus maukite prezervatyvą ir po kiekvieno naudojimo jį pakeiskite kitu.
 • Solo seksas vonioje ar duše – vonioje/duše galite naudoti tik visiškai vandeniui atsparius vibratorius, todėl dar pirkdama žaisliuką, įsitikinkite, ar jis toks yra. Prieš nardindama vibratorių į vandenį, įsitikinkite, ar jis visiškai atsparus vandeniui ar tik vandens purslams. Vandens purslams atsparių vibratorių nardinti į vandenį negalima.
 • Valykite vibratorių iškart po jo panaudojimo – neatidėliokite to vėlesniam laikui ar kitai dienai!
 • Po naudojimo išimkite iš vibratoriaus baterijas – išvengsite išsikrovimo bei nutekėjimo, taip pat tų atvejų, kai vibratorius įsijungia nenaudojamas. Be to, baterijose yra kenksmingų medžiagų, kenkiančių sekso žaisliukams. Baterijas būtina išimti tuo atveju, jei vibratorius nenaudojamas ilgesnį laikotarpį.


Kaip valyti vibratorių?

 • Prieš ir po kiekvieno naudojimo vibratorių kruopščiai nuvalykite specialiu sekso žaisliukų valikliu arba nuplaukite žaisliuką šiltu (ne karštu!) muiluotu vandeniu – šiuo atveju geriausiai tinka antibakterinis muilas.
 • Plaunant vibratorių vandeniu, jokiu būdu nenardinkite į vandenį kamštuko, kuriame yra baterijos! Vibratorių laikykite horizontaliai ir plaukite jį tik iki kamštuko.
 • Net jei vibratorius yra atsparus vandeniui, jį atsargiai plauti po vandeniu galima tik sandariai užsukus kamštuko vietą.
 • Nuplovus vibratorių muiluotu vandeniu, kruopščiai jį nusausinkite minkštu, gerai drėgmę sugeriančiu rankšluosčiu.
 • Tik įsitikinę, kad vibratorius visiškai sausas, dėkite jį į saugojimo vietą.
 • Jei vibratorių dezinfekuojate specialiu žaisliukų valikliu, taipogi leiskite jam visiškai išdžiūti ir tik tuomet dėkite į saugojimo vietą.
Daugiau informacijos apie sekso žaisliukų priežiūrą bei  tam skirtas priemones rasite mūsų paruoštukėje Sekso žaisliukų priežiūra.

Kaip laikyti vibratorių?

 • Vibratorių visuomet laikykite atskirai nuo kitų sekso žaisliukų (kiekvienas sekso žaisliukas turi būti laikomas atskirai). Silikoninis vibratorius negali būti saugomas su kitais silikoniniais žaisliukais, nes taip jie pamažu yra, todėl gali prarasti formą ir tapti nebetinkami naudojimui.
 • Geriausia vibratorių laikyti minkštame, barchatiniame maišelyje arba suvyniotą į minkštą skudurėlį be pūkelių.
 • Prieš dėdami vibratorių laikyti, įsitikinkite, kad žaisliukas yra visiškai sausas tam, kad išvengtumėte galimo miltligės ar pelėsio atsiradimo ant vibratoriaus.
 • Vibratorių laikykite sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikykite vibratoriaus drėgnose patalpose – pvz., vonioje. Karštis kenkia vibratoriui – jis gali išdžiovinti, ištirpinti ar išblukinti žaisliuką. Žema oro temperatūra taipogi nerekomenduojama.
 
Ankstesnis straipsnis KAIP ATSMAUKTI PENIO GALVUTĘ?
Kitas straipsnis Sekso žaisliukų priežiūra

10% papildoma nuolaida!

Užsisakykite Aistra naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą pirkinių krepšeliui!