Skip to content
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
5% nuolaida pirmiems kartams, kodas: pirmaskartas
Kaip naudoti moterišką prezervatyvą?

Kaip naudoti moterišką prezervatyvą?

Moterys, atėjo metas savo saugumu pasirūpinti pačioms! Šiuolaikiniai moteriški prezervatyvai yra ne tik saugūs, bet ir patogūs naudoti bei praktiškai nejaučiami. Svarbiausia - tinkamai juos įsidėti.
 ​​
 Atsargiai atplėškite prezervatyvo pakuotę: plėškite nuo viršutinio dešinio kampo žemyn. Nenaudokite žirklių ar peilio. Išorinis žiedas (outer ring) lieka makšties išorėje, o vidinis žiedas (inner ring) skirtas įvesti prezervatyvą į makštį ir jį ten išlaikyti sueities metu.
  
Laikydama prezervatyvą už uždaro galo, rodomuoju pirštu ir nykščiu suspauskite lankstųjį vidinį žiedą, kad jis taptų pailgu.

Pasirinkite įvedimui patogią pozą - atsitūpkite, pakelkite vieną koją, atsigulkite ar atsisėskite.
  
Švelniai įveskite vidinį žiedą į makštį. Pajuskite, kaip jis įsitaiso tarp makšties sienelių. Į prezervatyvo vidų įveskite pirštą ir stumkite prezervatyvą kaip įmanoma giliau. Nesusukite prezervatyvo. Išorinis žiedas turi likti makšties išorėje.
  
Jūsų prezervatyvas sėkmingai įdėtas. Galite užsiimti lytiniais santykiais. Padėkite partneriui tinkamai įvesti penį. Viena ranka prilaikykite prezervatyvą, o kita - įveskite penį. 

Norėdama išimti perzervatyvą, pasukite išorinį žiedą ir švelniai ištraukite prezervatyvą. Suvyniokite prezervatyvą į jo pakuotę ar tualetinį popierių ir išmeskite į šiukšlių dėžę. Nemeskite į klozetą.
 
Ankstesnis straipsnis Kaip išsirinkti lubrikantą?
Kitas straipsnis Kaip atlikti Kėgelio pratimus?

10% papildoma nuolaida!

Užsisakykite Aistra naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą pirkinių krepšeliui!